Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Блоги

Зрадники України: ЗСУ ліквідували двох «манкуртів», Київщину атакує уродженець Вишгороду

Днями була оприлюднена інформація про те, що українські військові ліквідували Андрія Палія – заступника командувача Чорноморського флоту РФ, капітана першого рангу. Цю інформацію підтвердили Сухопутні війська Збройних сил України.

А тепер увага!

Капітан першого рангу Андрій Палій був родом з Києва. У 1992 році він закінчив Київське вище військово-морське політичне училище (КВВМПУ) за спеціальністю «соціальний психолог».

В цьому єдиному на весь СРСР училищі, готували політичних працівників для кораблів та флоту СРСР. КВВМПУ було засноване у 1967 році на території, що належала Києво-Могилянській академії, а пізніше – Київській духовній академії.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Йдемо далі.

19 березня стало відомо, що в Україні свою смерть знайшов Сергєй Волинєц – командир авіаційної ланки військово-повітряних сил Росії. В РФ знищеного ЗСУ манкурта нагородили орденом мужності (посмертно).

Росіяни нагородили орденом етнічного українця за те, що він «мужньо» знищував братів по крові. Нагородили за те, що він свідомо перетворював квітучі українські міста у випалену пустелю.

До речі, загиблий Сергєй Волинєц брав безпосередню участь і в бомбардуваннях Грузії у 2008 році. Крім того, підтвердилася інформація про його участь у війні в Сирії.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Зрадники України: ЗСУ ліквідували двох «манкуртів», Київщину атакує уродженець Вишгороду

І на останок, вишенка на тортик.

Знайомтеся, Татарченко Ігор Віталійович. Народився у Київській області, в місті Вишгород.

Татарченко капітан 1 рангу, в.о. командира 155 окремої бригади морської піхоти (місце постійної дислокації – місто Владівосток) ТОФ ВМФ ЗС РФ. Там же проживає його дружина та дочка, які до цього часу проживали у м. Севастополі (адреса: вул. Фадєєва 3, кв. 67).

Наразі уродженець Вишгорода Ігор Татарченко бере безпосередню участь у плануванні та застосуванні російських військ на київському напрямку, зокрема у районі Вишгорода, де проживають його рідні, близькі, колишні друзі та знайомі.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Зверніть увагу на прізвища російських окупантів!

Свого часу Редьярд Кіплінг великі поняття про вірність і єдність висловив дуже просто і геніально: «Ми з тобою однієї крові – ти і я!». Ці слова червоним рядком проходять через весь цикл розповідей про Мауглі та його друзів.

Я не буду давати оцінку матерям, які виховали цих зрадників. Але, вони народилися в Україні, ходили українськими вулицями, вдихали їхній п’янкий аромат, милувалися їхніми краєвидами…

А потім зрадили. Принесли горе і смерть на цю землю. Землю своїх предків. Землю, яка плекала їх і ростила. Тепер вони дивляться крізь приціл на своїх колишніх краян, згадують топоніміку вулиць міст де вони народилися, щоби штурмовим загонам окупантів, на вірність яким вони присягнули, легше було плюндрувати ці землі.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Однієї крові… Ключові слова. У нашому випадку – це вирок.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності