Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

500 грн від ЗЕ за БУСТЕРНУ ДОЗУ, а також…

Кабмін незабаром може продовжити термін використання «ковідної тисячі» з 4 до 9 місяців. Також планується платити 500 гривень за бустерну дозу і дозволити витрачати кошти пенсіонерам та особам з інвалідністю на ліки та оплату комунальних послуг.

Відповідним законопроектом пропонується:

  • надання додаткової допомоги у розмірі 500 грн у разі отримання бустерної дози вакцинації;
  • збільшення терміну дії рахунку для отримання допомоги, а також терміну використання допомоги з чотирьох до дев’яти місяців з дня зарахування коштів на рахунки;
  • надання можливості використання допомоги громадянами віком від 60 років та особами з інвалідністю I та II групи на оплату вартості житлово-комунальних послуг та придбання лікарських засобів.

Раніше ми писали, що президент України Володимир Зеленський заявив, що вакциновані українці старше 60 років отримають безкоштовний якісний сучасний смартфон. Крім того, вони отримають пільговий тариф. За його словами, не у всіх є смартфон, і не всі вміють користуватися інтернетом, заявив президент під час Diia Summit.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності