Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Полеміка

Добре, хоч не назвали “ГОЛУБИМ КИТОМ”…

В одній з зелених зон столиці планують встановити медіа-скульптуру “Київський Кит”. Вона буде зроблена з переробленого пластику, який збиратимуть кияни. Так організатори хочуть залучити містян до розв’язання проблеми забруднених сміттям природи, в тому числі річки Дніпро.

Ми хочемо показати, що пластик не обов’язково має стати сміттям та отрутою. Замість цього, його можна використати повторно і зробити неймовірні речі“, – кажуть творці проєкту.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Президенте, Прем’єре, ви чуєте? – це 9-й дитячий суїцид за місяць у Києві, спричинений соцмережами

Пластик збиратимуть під час відкритих освітніх практикумів у місті, де кожен киянин може долучитися до створення скульптури. За словами організаторів, у такий спосіб “Київський Кит” пропонує нове рішення екологічної проблеми – перетворення пластику з пляшок та пакетів на колективний об’єкт мистецтва. Відкрити арт-об’єкт планують у квітні чи травні.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Автор арт-об’єкта — Валерій Коршунов. Він утілював культурні проєкти в Чорнобилі, серед яких найбільша в Україні діджитал-скульптура “Чорнобильське Сяйво” у Зоні Відчуження з радіолокаційної станції Дуга. Також до його проєктів належать мурал на будівлі ЧАЕС, діджитал-барельєф “Прометей” у Прип’яті та інші.

А в той час, коли столицю і Україну в цілому захоплює нова хвиля дитячих суїцидів,а влада поки бездіє, хочеться сказати: добре, що медіа скульптуру встановлюють не “ГОЛУБОМУ КИТУ”, який раніше вже забрав сотні, чи, можливо, й тисячі дитячих життів в Україні, Білорусі, Росії…

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності