Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ для БЕЗРОБІНИХ: Усі повинні або воювати за Батьківщину, або працювати на перемогу і для фронту

Тепер безробітних в Україні залучатимуть до громадських робіт. Ідеться про розбір завалів, будівництво захисних споруд, сільгоспроботи. До речі, за це громадяни матимуть змогу отримувати мінімальну зарплату.

Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів сьогодні, 21 червня. Він додав, що місцева влада визначатиме, що саме потрібно буде робити у конкретному регіоні.

“Уряд сьогодні затвердить документ, який передбачає, що офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, залучатимуться до суспільно корисних робіт. Це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні або сільськогосподарські роботи”, – сказав прем’єр.

Що важливо, держава платитиме мінімальну зарплату українцям, долученим до суспільно корисних робіт. “Ми фактично усуваємо можливість, коли люди могли отримувати кошти від держави і відмовлятися від запропонованої роботи. В умовах воєнного часу держава не має для цього ресурсів. Усі повинні або воювати і захищати Батьківщину, або працювати на перемогу і для фронту, – пояснив Шмигаль.

Нагадаємо, в Україні влада починає впроваджувати новий великий проєкт грантової безповоротної підтримки нових бізнесів. Так, 21 червня затвердили три програми грантового фінансування. Наразі українці, які бажають запустити новий бізнес, зможуть отримати безповоротні гранти до 250 тис. грн у межах урядової програми “єРобота”.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що учасником програми може стати будь-який українець, який не працює на інших підприємствах і не веде інший бізнес, повідомляється на урядовому порталі.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Щоб отримати грант, необхідно:

  • подати заявку через портал Дія або відділення Ощадбанку;
  • додати у заявку бізнес-план.

Після подання заявки у період 10 робочих днів експерти Ощадбанку та Державного центру зайнятості проведуть оцінку проєкту. Якщо він відповідає критеріям програми, грантові кошти буде перераховано на рахунок.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності