Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Фоторепортажі

“Київський” і “Полтавський” моноліти запізнилися зі своїм встановленням… (ФОТО)

У Києві і Полтаві, після появи у Юті, Румунії та Каліфорнії, теж з’явилися свої металеві моноліти, але вже трішки за пізно…

Запізно, бо після інтриги із першими трьома, її автори не втрималися і таки зізналися, що встановлювали їх, а потім таємничо забирали американські художники із арт-групи The most famous artist з Нью-Мексико.

Поки невідомо, хто саме встановив моноліт у Києві і з якою метою.

Об’єкт висотою кілька метрів і шириною близько 45 сантиметрів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Ще один об’єкт знайшли у Полтаві – він з’явився на сміттєзвалищі:

Дехто вважає, що за монолітами стоїть Ілон Макс, а інші люди підозрюють, що вони належать групі художників The Most Famous Artist.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Юта, Румунія, а тепер Каліфорнія… Яку гру грає із людьми металевий моноліт?

Чому об’єкти називають монолітами?

Артефакти назвали монолітами через схожість з інопланетними об’єктами з фільму Стенлі Кубрика “Космічна одіссея 2001 року”. Основою його сюжету стала розповідь Артура Кларка “Вартовий”, крім того, письменник брав активну участь у створенні сценарію.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У сюжеті фільму неземна цивілізація залишає для менш розвинених рас моноліти. Ці об’єкти зроблені з невідомого матеріалу, який не піддається ніякому впливу, а при контакті з потенційно розумною істотою вони різко підвищують його інтелектуальні здібності.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності