Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Лукашенко знову переграв Путіна, – об’єднання Білорусі з Росією не буде

Росія і Білорусь не ведуть переговори про створення єдиного парламенту

Президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не буде входити до складу Росії або будь-якого іншого держави. Про це повідомляє БелТА.000019_1575534927_371789_big

Ми ніколи не збиралися і не збираємося входити до складу будь-якої держави, навіть братської Росії“, – сказав Лукашенко.

Він підкреслив, що білоруси не збираються “здавати незалежність і суверенітет країни”.
Нам в історії вистачило вже цих батогів, личаків, лихоліття“, – підкреслив президент Білорусі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИЛукашенко із Путіним домовилися про…створення спільного уряду і парламенту

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Білоруський лідер також додав, що не має наміру підписувати документи про інтеграцію з РФ, які можуть принести шкоду його країні. При цьому він підкреслив, що сторони не ведуть діалог з політичних питань, наприклад про створення єдиного парламенту.

Він розповів, що зараз йде робота над програмою дій щодо поглиблення інтеграції двох країн в рамках Союзної держави і пакетом “дорожніх карт”, а також угодами по “чутливим для обох сторін питань”.

Лукашенко також акцентував увагу, що поки не вирішено ряд принципових питань, зокрема щодо газу і нафти.

Також президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що сумнівається в доцільності союзу з Росією, а на зустрічі з губернатором Калінінградської області РФ Антоном Аліхановим заявив, що за Калінінградську область “перш за все відповідає Білорусь, а не Росія”.78237746_2335324173246605_7694969948472344576_n

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності