Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

На обліку в Україні понад мільйон онкохворих, – міністр Степанов про стратегію контролю

Міністерство охорони здоров’я України разом з провідними експертами сфери розробило Національну стратегію контролю онкологічних захворювань до 2030 року, впровадження якої розпочнеться найближчим часом.
Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
Онкологічні захворювання знаходяться на другому місці в переліку причин смертності в Україні. На обліку в закладах охорони здоров’я зараз перебуває приблизно 1 млн пацієнтів з онкозахворюваннями. Щороку рак стає причиною смерті до 80 000 осіб. Аби контролювати онкологічну захворюваність та смертність, необхідно використовувати стратегічний системний підхід на всіх рівнях. Саме тому було розроблено Національну стратегію контролю онкологічних захворювань до 2030 року”, — зазначив очільник МОЗ.
Ріст захворюваності демонструє недостатню обізнаність громадян про симптоми злоякісних новоутворень.
У межах Програми медичних гарантій держава гарантує пацієнтам безоплатні послуги з діагностики та лікування онкологічних захворювань.
До програми включені 6 інструментальних досліджень (мамографія, колоноскопія, бронхоскопія, цистоскопія, гістероскопія, езофагогастродуоденоскопія) для виявлення найпоширеніших онкозахворювань.
Скористатися ними може кожен громадянин України.
Нагадаємо, днями Міністерство охорони здоров’я України затвердило номенклатури лікарських засобів, що будуть централізовано закуповуватись у 2021 році для лікування дорослих з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями.
Нагадаємо, що нещодавно в Києві були затримані лікарі, які по 70 000 грн продавали онкологічно хворим пацієнтам ліки, що були закуплені за державний кошт, а хворі мали б їх отримувати безкоштовно...

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності