Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

На Прикарпатті відбувається злиття комунальних лікувальних закладів:

На Прикарпатті відбувається злиття комунальних лікувальних закладів:

1 грудня директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко взяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Керівник ДОЗ ОДА доповів питання, що стосуються галузі медицини області, зокрема:

  • про реорганізацію КНП “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня ІФ ОР” та КНП “Прикарпатський клінічний шкірно-венерологічний центр ІФ ОР” шляхом приєднання до КНП “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр ІФ ОР”;
  • про реорганізацію КНП “Прикарпатський наркологічний центр ІФ ОР”, КНП “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги ІФ ОР” та КНП “Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги ІФ ОР” шляхом приєднання до КНП “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я ІФ ОР”;
  • про реорганізацію КНП “Івано-Франківський обласний дитячий санаторій “Сніжинка” ІФ ОР” шляхом приєднання як структурного підрозділу до КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня ІФ ОР”.

Цікаво, як повідомляють самі головні лікарі, більшість керівників згаданих лікувальних закладів, щоб не сказати всі, на цьому заході чомусь були відсутніми?..

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності