Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Новини з дурдому

Онкохворі діти не розуміють купівлі невидимих скульптур та віртуальних садиб…

Італійський художник Сальваторе Гаран за 15 тисяч євро (503 тисячі гривень) продав свою невидиму скульптуру під назвою I am — «Я є». Покупець заплатив суму, яка у 2,5 раза перевищує початкову.

Про це розповів автор скульптури, пише Italy 24 News.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Роботу продали на аукціоні, який організував Art-Rite — один із небагатьох італійських аукціонних будинків, що займається винятково сучасним мистецтвом.

Доказом того, що покупець придбав не просто повітря, а твір мистецтва, є сертифікат. Це право власності на нематеріальну скульптуру.

Гаран заявив, що його робота поміститься тільки в приватному будинку. Щоб її поставити, треба звільнити на підлозі простір 1,5×1,5 метра.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Як пояснив художник, успішний результат аукціону свідчить про незаперечний факт, що порожнеча — це, мовляв, не що інше, як простір, повний енергії.

«І навіть якщо ми його (простір — ред.) спорожнимо й нічого не залишиться, згідно з принципом невизначеності Гейзенберга, ніщо не має ваги. Тому він має енергію, яка конденсується і перетворюється на частки, коротко кажучи, на нас», — зауважив італієць.

Видання нагадує, що в лютому 2020 року Гаран виставив на площі в Мілані свою роботу «Будда у спогляданні». Скульптура була повністю невидимою, і тому «не може бути відтворена в мережі та скопійована».

«Не кажучи вже про те, що нематеріальні роботи Гарана не мають жодного впливу на довкілля», — додає видання.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

А ось, старі добрі консерватори, які ще досі вірять у традиційну сім’ю, Церкву та класичне мистецтво, риторично запитують гендерних лібералів:” Чи не краще б було, приміром, віддати на боротьбу з дитячим раком чи на навчання тих же дітей чомусь вищому духовному, кошти, потрачені на ці віртуальні будинки і скульптури їх “божевільно-геніальним” покупцям і творцями?”

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності