Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Продано мережу АЗС Glusco друга (партнера?) Медведчука…

Мережа автозаправних комплексів Glusco знайшла собі нового власника – ним став бізнесмен із Греції Дімітріос Аніфантакіс. Відповідну угоду  швейцарська Glusco Energy S. A, яка належить другові Віктора Медведчука ізраїльському бізнесмену Нісану Мойсеєву, уклала наприкінці жовтня 2021 року.

Сума угоди не розголошується. Мережа АЗС Glusco  в Україні включала понад 100 станцій заправки і чотири нафтобази.

Новий власник мережі АЗС Glusco є громадянином Греції та працює у торгівлі енергоресурсами більше 30 років. Дімітріос Аніфантакіс займав керівні посади вищого рівня у компаніях Litasco, BP plc, Cargill SA, Motor Oil Hellas та інші. Зараз бізнесмен є членом Ради директорів Motor Oil Hellas – це найбільша грецька нафтопереробна група, яка володіє близько 1500 АЗС в Греції та за її межами.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

З весни 2021 року робота мережі АЗС Glusco була фактично заблокована. СБУ і податківці підозрювали мережу заправок у тіньових продажах неякісних нафтопродуктів та проводили регулярні обшуки на потужностях АЗС по усій Україні. Glusco підозрювали в ухиленні від податків на 240 млн грн, однак у мережі АЗС звинувачення заперечували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Заблокована перевірками мережа АЗК Glusco через скрутне становище вирішила здати в оренду кілька автозаправних комплексів.

Нісан Мойсеєв – працює на українському ринку нафтопродуктів з 2009 року. У ЗМІ його називають довіреною особою Віктора Медведчука, проте сам Мойсеєв стверджує, що їх з Медведчуком пов’язують виключно дружні взаємини, а не ділові.

У липні повідомлялось, що новим власником  мережі АЗС Glusco стане державна нафтова компанія Азербайджану Socar. Але у SOCAR спростували придбання мережі автозаправок Glusco.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності