Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

Тепер і Львівська облрада хоче повернути газорозподільні системи громаді…

Львівська обласна рада підготувала проєкт рішення щодо передачі газорозподільних систем у спільну власність територіальних громад Львівщини.
З такою ініціативою депутати обласної ради звернуться до Кабінету Міністрів та Міністерства енергетики України.
Відповідний проєкт погодили на засіданні комісії з питань інженерного, ЖКГ, інфраструктури та ПЕКу.
Впродовж місяця департамент ПЕК спільно з АТ «Львівгаз» ТОВ «Львівгаззбут» має сформувати списки газорозподільних систем у розрізі територіальних громад Львівщини та передати їх для узагальнення управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради.
Депутати проситимуть Кабінет Міністрів України та Міністерство енергетики прийняти рішення про передачу газорозподільних систем з державної власності у спільну власність територіальних громад області.
З проханням на відповідне погодження депутати звертатимуться й до Фонду Державного майна України.
За умови позитивного вирішення цього питання, управління майном спільної власності здійснить прийняття на баланс цих систем, організує роботу з експертної оцінки газорозподільних систем для їх подальшого надання в оренду на конкурентних засадах.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності