Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Україна докуповує кисень в Польщі, – дожилися

Україна почала закуповувати медичний кисень у Польщі після зупинки одного із кисневих заводів на заході країни, повідомив глава МОЗ Віктор Ляшко. Це  набагато швидше, ніж везти кисень до лікарень зі східних областей.

«Так (Україна вже почала закуповувати кисень в Польщі – ред.), з урахуванням того, що він (завод, який виробляв кисень і зупинився – ред.) на заході України, то зв’язалися з Польщею – це швидше, ніж везти кисень з Донецької, Луганської чи Запорізької областей. Мінінфраструктури досить швидко, за один день, видало всі необхідні дозволи, і дистриб’ютор, який цей кисень постачає, привіз пару машин з Польщі та розвіз по лікарнях», – каже Віктор Ляшко.

Ляшко уточнив, що лікарні не відчули цінової різниці між вітчизняним киснем і польським – постачальник самостійно закрив потреби у рамках контракту.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Нагадаємо, два основних виробники медичного кисню в Україні зупинилися на регламентний ремонт. Міністерство охорони здоров’я почало екстрений пошук альтернативних постачань.

23 жовтня одне підприємство з виробництва медичного кисню відновило роботу. Під час несправностей ряд лікарень відчули брак кисню, але зараз проблем вже не очікується, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Керівник Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар 25 жовтня заявив про критичну ситуацію з киснем для COVID-пацієнтів у медичних закладах міста.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності