Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

В НБУ знають, де долар по 36.6, але безготівковий. – Лікарі знають, де 35.6, але вже не долар…

КАЖУТЬ, ПІСЛЯ ТОГО, ЯК УРЯД ЗАБОРОНИВ ПИСАТИ КУРСИ ВАЛЮТ НА ТАБЛОЇДАХ ОБМІННИКІВ, КУРС ГРИВНІ СТАБІЛІЗУВАВСЯ:

У банках уже можна купити долар по курсу на рівні 36,6 грн, який зафіксований НБУ, але безготівковий…

Однак є обмеження. Українці можуть придбати безготівковий долар в межах до 50 тис. грн. 

Про це розповів заступник голови Ради НБУ Василь Фурман в ефірі ТСН у спільному телемарафоні новин у суботу, 6 серпня.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

“Наразі ми маємо фіксований курс для безготівкових операцій на рівні 36,6 грн, а готівковий ринок – набагато менший. Тобто, якщо порівнявати в абсолютних цифрах, то на безготівковому ринку вдень купується/продається понад 300 млн дол, на готівкому – приблизно 50 млн дол. На мою думку, курс на безготівкому ринку має бути базовим”, – сказав експерт.

Фурман наголосив, що макроекономічних підстав для того, щоб гривня послаблювалася, наразі немає. Національний банк повністю контролює ситуацію.

“На сьогодні у банках уже є готівковий долар. Ви однозночно уже можете його купити. Там курс ринковий. Тобто він відрізняється від безготівкового курсу, який зафіксований 36,6 грн. Також можна купити і безготівковий долар в межах до 50 тис. грн через деякі банки. Але не усі банки проводять ці операції, бо це залежить від стратегії того чи іншого банку”, – додали в НБУ.

Постає питання, як потім такий безготівковий долар після придбання перевести у готівку, наскільки це складно, і чи всім під силу?..

Нагадаємо, Рада може запровадити податок на купівлю валюти. В НБУ впевнені, впровадження додаткового оподаткування знижуватиме тиск на обмінний курс.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ІЗ МЕДИЦИНИ: температуру тіла людини, , залежно від обставин, вимірюють з допомогою термометра в трьох різних локаціях, відповідно до цього її норми теж різняться: аксилярно (під пахою) це є 36,6 ; ректально (по народному: в сраці) – 35,6 ; орально (в ротовій порожнині) – 37,6

 

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності