Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Як і передбачалося: в СБУ таки ліквідують спецпідрозділи з боротьби з корупцією та оргзлочинністю

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про реформування Служби безпеки України.

За документ №3196-д про вдосконалення організаційно-правових основ діяльності СБУ проголосувало 285 народних депутатів.

Як і передбачалося в аналізі нещодавнього показового затримання в центрі Києва кілерів-СБУшників: в межах реформи спецслужби таки нарешті буде ліквідовано спеціальні підрозділи з боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Водночас пропонується значно посилити контррозвідувальний і антитерористичний напрями діяльності СБУ, а також розмежувати контррозвідувальний і оперативно-розшуковий види діяльності.

Також проєктом закону передбачено поетапне скорочення штатної чисельності Служби безпеки до 10 тисяч і часткову демілітаризацію з переходом на спеціальні звання.

Президент України Володимир Зеленський привітав ухвалення документа, повідомляється на сайті глави держави.

Ухвалення цього законопроєкту наближає Україну до європейської спільноти. Це важливий крок у реформуванні Служби безпеки, коли держава рухається вперед на шляху лібералізації економіки і полегшення ведення бізнесу в Україні“, – зазначив він.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності