Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

Закордонні поліцейські відділки Китаю, – як це допустили західні ліберали

Ірландія наказала Китаю закрити неофіційний поліцейський відділок в Дубліні після того, як опублікована у вересні доповідь про права людини пролила світло на екстериторіальну тактику тиску Пекіна.

Про це пише видання Politico.

Китайська влада стверджувала, що закордонний поліцейський відділок поліційної служби Фучжоу, що відкрився на початку цього року в центрі Дубліна, надавав дипломатичні послуги китайським громадянам в Ірландії, наприклад, продовження посвідки водія.

Однак доповідь правозахисної групи Safeguard Defenders показала, що китайська влада створює такі відділення по всьому світу, в основному в Європі, щоб чинити тиск на дисидентів з метою змусити їх повернутися до Китаю.

Фактично наявність китайської поліції на Заході можна вважати прихованою інтервенцією Китаєм цього Заходу…

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Міністерство закордонних справ Ірландії заявило, що Китай не просив дозволу на створення відділка, і останніми тижнями воно просило китайське посольство «закрити і припинити діяльність» цього відділка.

«Департамент зазначив, що дії всіх іноземних держав на території Ірландії мають відповідати міжнародному праву та вимогам внутрішнього законодавства», – сказав представник ірландського уряду. – «Виходячи з цього, департамент проінформував посольство про те, що офіс на Кейпл-стріт має бути закритим і припинити свою діяльність».

Китай уже закрив відділення, додав речник.

Також Нідерланди розслідують інформацію, що Китай має на території країни дві незаконні «поліцейські ділянки», які діють під виглядом сервісних центрів для китайських громадян, а на практиці використовуються для тиску на китайських дисидентів.

А в штаті Біхар, Індія, група бандитів влаштувала фейкове відділення поліції в будівлі готелю, розташованого за 500 метрів від місця проживання фактичного начальника місцевої поліції.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності