Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

Зеленський: У СПОВІЛЬНЕННІ КОНТРНАСТУПУ “ВИННІ”…

Президент Володимир Зеленський заявив, що контрнаступ України був «сповільнений» укріпленою російською обороною і він хотів би, щоб західні поставки зброї дозволили йому розпочати наступ «набагато раніше». І далі вказав у цьому винних без прямого їх звинувачення, як це вміють талановито робити тільки євреї:

«Я вдячний США як лідерам нашої підтримки, але я сказав їм, а також європейським лідерам, що ми хотіли б почати наш контрнаступ раніше, і для цього нам потрібна вся зброя і матеріальні засоби. Чому? Просто тому, що якщо ми почнемо пізніше, то це буде йти повільніше», – заявив Зеленський в інтерв’ю CNN.

Зеленський сказав, що в деяких районах країни військові не можуть «навіть думати про початок» атак, тому що у них немає «відповідної зброї».

Він додав, що складнощі на полі бою зараз призводять до того, що контрнаступ «сповільнюється».

«Я хотів, щоб наш контрнаступ був набагато раніше, тому що всі розуміли, що якщо контрнаступ розгорнеться пізніше, то більша частина нашої території буде замінована. Ми даємо ворогу час і можливість поставити більше мін і підготувати свої оборонні рубежі», – заявив Володимир Зеленський.

Українські офіційні особи неодноразово заявляли, що, хоча контрнаступ триває, головний удар ще попереду.
За словами президента, «чим пізніше ми почнемо, тим складніше нам буде».
Він також ще раз наголосив на своєму проханні про винищувачі F-16.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Йдеться навіть не про українську перевагу в небі над росіянами. Йдеться лише про рівність. F-16 допомагають просуватися вперед не лише тим, хто на полі бою. Без прикриття з повітря просто дуже важко», – каже Президент України.

Раніше голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі попереджав, що контрнаступ Збройних сил України просувається неухильно, однак буде тривалим та «дуже кривавим».

Українські військові платять кров’ю за кожен метр просування на фронті, тому коментарі в дусі «контрнаступ відбувається надто повільно» викликають роздратування, заявив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності