Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Зросли ліміти виплат за автоцивілкою, як і її ціна…

Із липня в Україні не тілько скасовано нульове розмитнення автомобілів, але й збільшено ліміти щодо автоцивілки…

З цього місяця виплати зі страховки у разі ДТП відбуватимуться за новими лімітами — 160 000 грн та 320 000 грн на ремонт майна та відновлення здоров’я відповідно (раніше було 130 000 та 260 000 грн).

Це стосується лише полісів, оформлених з 1 липня.

Нагадуємо, що оформити автоцивілку в Україні можна в електронному форматі без відвідування офісу страхової компанії. Нам відомо, що на сервісі онлайн-страхування hotline finance зараз діє знижка – 10% на всі види страхування за промокодом UA10 до 15.07. Готовий поліс автоматично вирушає на email.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

“Збільшення страхових сум за договорами “автоцивілки” дозволить споживачам отримати кращий фінансовий захист (хтось в уряді, мабуть, таки забув про інфляцію і падіння курсу гривні) . Особливо це актуально в умовах зростання цін на деталі та комплектуючі до автомобілів. Водночас вартість полісу для споживачів суттєво не зросте“, – пояснили в регуляторі.

Крім цього, до 80 000 гривень на потерпілого (до змін ця сума становила 50 000 гривень) збільшили розміри страхової виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у разі оформлення “європротоколу”.

“Нагадаємо, йдеться про оформлення документів про ДТП без участі уповноважених працівників Національної поліції України.

Це дасть змогу більшій кількості постраждалих у ДТП осіб отримати страхову виплату без необхідності виклику на місце аварії представників Національної поліції, часто залучених до оборони країни під час дії військового стану“, – йдеться у повідомленні.

Враховуючи підвищення страхових сум та збільшення ліміту виплати за “європротоколом”, Нацбанк розширив діапазон значень коригуючого коефіцієнта до базового страхового платежу.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Такий коефіцієнт допомагає оцінити рівень збитковості діяльності страховика.

Розширення його діапазону дозволить страховикам мінімізувати ризики та сформувати адекватну тарифну політику для споживачів страхових послуг, кажуть в НБУ.

Інформація про укладені електронні договори “Зелена картка” включатиметься до єдиної централізованої бази даних. Такий крок розширить обсяг даних, якими оперує Моторне (транспортне) страхове бюро України.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності