Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Експорт бензину до України хоче припинити Росія… тимчасово

Віце-прем’єр-міністр РФ Алєксандр Новак повідомив, що у зв’язку із нестабільною ситуацією на ринку палива, російська влада знову планує підняти питання тимчасової заборони на експорт бензину.

«Необхідно опрацювати заходи щодо стабілізації цін на оптовому ринку. Міненерго Росії з урахуванням ситуації на ринку нафтопродуктів в III кварталі 2021 року (доручено, – ред.) розглянути питання доцільності введення тимчасової заборони експорту бензину, а також вивчити необхідність укладення з нафтовими компаніями угод щодо встановлення максимально допустимих індикативних значень регіональних оптових цін, які забезпечують необхідну маржинальність роздрібного ринку», — Алєксандр Новак.

Нагадаємо, за період січень-квітень 2021 року імпорт бензинів в Україну зріс на 30%.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Найбільшим постачальником автомобільного палива залишається Білорусь.

14 травня Кабмін запровадив держрегулювання цін на бензин і дизельне паливо на період дії карантину. Згідно з постановою Кабміну №474 від 14 травня 2021 року граничний рівень надбавки до ціни дизельного палива повинен бути не вище 7 грн/літр і бензину – не вище 5 грн/літр.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності