Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Економіка

ФДМУ про заробіток України від продажу спиртпідприємств, – а про її збитки хто?…

Від жовтня 2020 року під час онлайн-аукціонів було приватизовано 30 спиртових підприємств на суму понад 1,7 мільярдів гривень.

Про це у Facebook повідомляє Фонд державного майна України (ФДМУ).

Зазначається, що із цієї суми 1,05 млрд грн уже сплачено інвесторами до держбюджету України. Ще 37 мільйонів гривень надійшли як пеня та гарантійні внески за відмову від результатів аукціону.

Найближчим часом Фонд держмайна планує провести ще три аукціони з приватизації спиртових активів – Узловського МПР, Тростянецького й Уладівського заводів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Як зазначив заступник голови відомства Тарас Єлейко, ще рік тому Україна та Білорусь були єдиними країнами у світі з державними монополіями на виробництво спирту.

Нагадаємо, перший етап приватизації спиртзаводів включає 30 об’єктів держкорпорації «Укрспирту».

Перший завод – Немирівське МПД – був проданий на аукціоні за 55 млн грн. Другий об’єкт – Артемівське МПД продали за 50 млн гривень. Третій актив – Овечацьке МПД, продали на аукціоні за 53 млн грн.

Також ФДМ продав Суходольське місце здійснення діяльності за 60,3 млн грн. Сьомий об’єкт –Марилівський спиртзавод вдалося продати за 120 млн гривень компанії з Молдови. Лужанське МПД продали за 21 млн грн.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Станом на серпень 2021 року інвестори сплатили кошти за 18 об’єктів «Укрспирту», а 15 із них уже підписали акти прийому-передачі майна – тобто об’єкти повністю перейшли до нових власників.

Наприкінці жовтня держпідприємство «Тростянецький спиртовий завод» на Вінниччині, виставили на приватизацію зі стартовою ціною 44 млн грн.

Кількість переглядів: 21,539 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності