У Івано-Церківську, як через кількість у місті церков та капличок на квадратний кілометр та душу населення називають Івано-Франківськ, усі поголовно вже протверезіли, а дехто навіть підшився чи закодувався, тому в сквері на місці “хреста тверезості” поблизу залізничного вокзалу встановлюють відреставрований виставковий паровоз 9П.
Цікаво, що локомотив на місці “Хреста тверезості” встановлюють за сприяння колишнього керівника ЗАТ “Зірниця”, що випускала скандальну через її патріотичну назву місцеву горілку “Бандерівська”, а також “Западенка”, Руслана Терешка, який нині є директором Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу, що належить місту, а за сумісництвом керівником міської організації партії “Батьківщина” та депутатом міської ради, куди йому, як подейкують у місті, мер-свободівець Руслан Марцінків дозволив завести із собою навіть ще кількох депутатів однопартійців. Мабуть цим і пояснюється те, що у раді сьогодні до свободівської більшості нема жодної опозиції, навіть бодай формальної “для галочки”?
Горілка яку, як брешутьвороги України, “пили озверелые фашисты-бандеровци”?
Локомотиву вже понад 80 років – він був виготовлений в 40-их. Його вага – близько 45 тонн.
Відомо, що на місцевому заводі на початку ХХ століття робили бронепоїзди, які потім виїжджали на війну з московськими окупантами. Аби увіковічити цей внесок залізничників у боротьбу УНР за незалежність і встановлюють пам’ятник старого локомотива.
ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:
- Фільм “Демонік” через скарги віруючих знімають з прокату в Івано-Церківську, – це вам не Тернопіль…
- А перед виборами мер Івано-Церківська почне ще й відьом палити? – Купальську Ніч засудили як язичницьку
- Сатаністи відслужили “чорну месу” на музфестивалі у Тернополі, – мер-свободівець, а-у!
- Мер Тернополя “зрікся” музфестивалю “Файне місто”, – мерія була не в курсі…
Протягом цього та початку наступного тижня паровоз ще ставитимуть та фарбуватимуть, а ближче до кінця наступного тижня роботи планують завершити.
Довідково. Паровоз — локомотив, що використовує парову машину як двигун. Перший подібний локомотив збудував Річард Тревітік у 1804.