Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Лібералізм породив нове захворювання – ГЕНДЕРНУ ДИСФОРІЮ. Шведський досвід

Національна рада Швеції з питань охорони здоров’я та добробуту зафіксувала, що з 2008 року випадки гендерної дисфорії, коли людина не може прийняти свою біологічну стать, серед дівчаток віком 13-17 років збільшилася у 1500%!maxresdefault

Національна рада з питань охорони здоров’я та добробуту визначила, як розвивалася кількість людей з діагнозом гендерна дисфорія. Влада зазначає, що збільшення за останні десять років в основному стосується дітей та молодих людей, і зокрема серед тих, хто зареєстрований як дівчата при народженні.

Серед чоловіків віком від 18 до 24 років гендерна дисфорія збільшилася на 400%.

ПРИНЦИПОВО:

Експерти не можуть пояснити, як так сталося. Але відповідь доволі проста: так само як переконати людину в тому, що вона надлюдина і народилася для втілення вищих цілей, так само легко, при потрібному рівні наполегливості, можна переконати її й у зворотньому: відмовлятися від своєї сутності й природи.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Хворі на “гендерну дисфорію” схильні до самогубств, загальним чином це психічно хворі люди. Але замість того, щоб належним чином піклуватися про цих людей, ліберальна держава залишає таких бідолах наодинці з їх власним божевіллям. І нічим добрим це не закінчується.

У людей із гендерною дисфорією зазвичай зустрічаються кілька психіатричних діагнозів, такі як аутизм, депресія та тривожні розлади.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Злет діагнозів серед дівчаток цілком зрозумілий, вразливий вік, не сформований світогляд, потрапити під вплив хворої ідеї, яку ліберальний мейнстрім рекламує як прийнятну, дуже легко.

Люди з гендерною дисфорією, такими як транссексуалізм, не ототожнюються з тією статтю, з якою вони були зареєстровані при народженні. Це може спричинити великі страждання для людини, згідно з даними Національної ради з питань охорони здоров’я та добробуту.

У 2018 році загалом трохи менш як 6000 людей, 0,6 на тисячу населення, мали діагноз статевої дисфорії у Швеції. Очікується, що в найближчі роки їх кількість зросте, оскільки все більше людей звертаються за допомогою та піддаються розслідуванню статевої дисфорії.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності