Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Полеміка

Мер Черкас відрив очі “засліпленим” на Івано-Церківськ та його мера…

Івано-Франківськ (Івано-Церківськ*), як приклад, наводили на сесії міської ради Черкас, де депутати дискутували з приводу збільшення кількості заступників міського голови та перейменування міських вулиць.

Про це йшлося на засіданні міськради вчора, 11 березня.

Я з повагою відношуся до західних міст. Ось тут обговорювали тему заступників. От є в нас чудове таке місто Івано-Франківськ, яке має 11 заступників (мера) і має 33 члени виконавчого комітету, де включили всіх громадських діячів, де немає опозиції й немає нормальної дискусії в сесійній залі. Я нормально сприймаю, якщо таке є, а не все одноголосно”, – відреагував на докори депутатів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Також Бондаренко різко розкритикував ідею переходу свого міста на індивідуальне опалення, як це активно пропагують в Івано-Франківську. Каже, в майбутньому це може обернутися газовими аваріями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

*Нагадаємо, що маленький Івано-Франківськ ось уже десятиліття займає перше місце в Україні за кількістю церков та капличок на квадратний кілометр, а також за кількістю і темпами  забудівництва, – усе те, що необхідне, щоб “завоювати серця електорату“, хіба ще трішки “вишиваного націоналізму”?..

Відео – за посиланням (про Івано-Франківськ – з 3:01:50).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності