Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

НАЙУКРАЇНСЬКІШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДИПЛОМАТ чемно відповів прем’єру землі Саксонія:

Нещодавно звільнений надогоду західним ліберастам посол України в Німеччині і найукраїнськіший дипломат в МЗС Андрій Мельник відповів прем’єру німецької землі Саксонія Міхаелю Кречмеру, який виступив за “заморожування” війни в Україні та закликав федеральний уряд змінити політику.

“Перепрошую, пане Кречмере, але українці виступають за те, щоб засунути вашу голову в морозильник, щоб охолодити ваші гарячі російські фантазії. Ваше постійне загравання з воєнним злочинцем Путіним огидне”, – вічливо написав Мельник у Twitter, бо міг би попросити ще кудись засунути собі голову і вже там верещати про “замороження” війни, як це це би зробили більшість українців…

Нагадаємо, Кречмер виступив за те, щоб війна в Україні була “заморожена”. Він пояснив, що в разі продовження активних бойових дій є ризик втрати економічної сили, необхідної для організації безпеки та збереження конкурентоспроможності.

На його думку, Німеччина повинна зіграти посередницьку роль у конфлікті, разом із Францією, США та іншими країнами. Політик зазначив, що якщо триматися за заяви про необхідність перемоги у війні і наміри ніколи більше не купувати сировину в Росії, то переговорів про припинення вогню не буде.

Як повідомлялося, колишній головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Джеймс Ставрідіс припускає, що російсько-український конфлікт може завершитися за 4-6 місяців, а “заморожений конфлікт” завершиться подібно до Корейської війни.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності