Морська палата в Гданську зняла з обліку кораблі Krebs Geo і Krebs Jet, тому вони більше не можуть ходити під польським прапором.
Про це повідомляє заступник міністра інфраструктури Гжегож Вітковські.
Два судна, що належать німецькому судновласникові та ходять під польським прапором, з п’ятниці розглядаються Польщею як одиниці, що порушують санкції щодо будівництва “Північного потоку-2”.
ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:
- Агент Меркель пропонує США підтримати Україну в обмін на добудову ПП-2
- “Байден підтримує приєднання України і Білорусі до ЄС”, – але він там не господар
- Хто “танцює” Австрію?! – той же, хто і агента Меркель, Макрона, Орбана та інших
- ПП2 – тоді хто Штайнмаєр, коли “повією у шовкових панчохах” назвали Талейрана*?
- Завершити будівництво “Північний потік – 2”, – прогнозовано пообіцяла “агент Меркель” Путіну
- ПП2 – тоді хто Штайнмаєр, коли “повією у шовкових панчохах” назвали Талейрана*?
За його замміністра, Морська палата в Гданську зняла з обліку кораблі Krebs Geo і Krebs Jet й вони більше не можуть ходити під польським прапором.
“Ці два судна належать німецькому судновласникові, але ходять під польським прапором. Вони зареєстровані в Морській палаті в Гданську. Нас не цікавить, що вони возять, які роботи виконують, тільки поки вони не загрожують економічним інтересам нашої країни“, – сказав Вітковський.
ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:
- США імітує захоплення Калінінграда, а Польща стягує війська до кордону з Україною…
- Польща і НАТО розгромлені… Росією, – несподіваний результат навчань Польща-НАТО
- ВПС РФ розмістяться в Білорусі, – такі наслідки цькування Бацьки за подвійним стандартами Заходу
За його словами, обидва кораблі працюють на будівництві газопроводу “Північний потік-2”. Їх документи з безпеки перевезень відкликані і вони не мають права покинути свої порти.
“Північний потік-2”:
- Проектом “Північний потік-2” передбачені будівництво і робота двох гілок газопроводу загальною потужністю 55 мільярдів кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.
- Новий трубопровід в обхід України планувалося завершити до кінця 2019 року поряд з уже діючим “Північним потоком-1”.
- Враховуючи санкції, які прийняла Палата представників Конгресу США в законопроекті про американський оборонний бюджет, компанії, що займаються будівництвом газопроводу “Північний потік-2”, не змогли його добудувати.
- Засновником компанії Nord Stream 2 AG є російський “Газпром”. Фінансування проекту здійснюють європейські компанії-французька Engie, австрійська OMV, британо-Нідерландська Shell, німецькі Uniper і Wintershall.
- За даними ЗМІ, новообраний президент США Джо Байден має намір зробити все, щоб “Північний потік-2” не був побудований.
- 4 листопада 2020 року в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Конгрес США хоче розширити санкції проти “Північного потоку-2” і “Турецького потоку”.
- 4 грудня 2020 року Глава Міністерства закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявив про те, що сумнівається, що позиція США щодо “Північного потоку-2” зміниться після початку президентської каденції Джо Байдена.
- 6 грудня 2020 року виконуюча обов’язки посла США у ФРН Робін Куінвілл закликала ЄС і Німеччину оголосити мораторій на будівництво газопроводу “Північний потік-2”.
- 9 грудня 2020 року Палата представників Сполучених Штатів схвалила оборонний бюджет на наступний рік з розширеними обмеженнями проти російського газопроводу “Північний потік-2”.
- Будівництво газопроводу “Північний потік-2” відновилося 11 грудня.
- 29 грудня 2020 року стало відомо про те, що Палата представників подолала вето Трампа на оборонний бюджет США з санкціями по “Північному потоку-2”.
- Сполучені Штати закликають європейських союзників і приватні компанії припинити роботи з побудови газопроводу “Північний потік-2”, і готують ширші санкції щодо російського проекту.
- Сенат США затвердив оборонний бюджет США на 2021 фінансовий рік, в якому передбачені нові санкції проти російського газопроводу “Північний потік-2”.
- 7 січня 2021 року в Німеччині заснували фонд для підтримки добудови “Північного потоку-2”.
- 13 січня 2021 року Держдепартамент США повідомив європейські компанії, причетні до будівництва газопроводу “Північний потік-2”, про ризик введення нових санкцій.
- 18 січня 2021 року США попередили союзників у Європі про намір ввести санкції проти російського корабля “Фортуна”, який бере участь у будівництві газопроводу “Північний потік-2”.
- 14 березня віце-президент Єврокомісії Франц Тіммерманс заявив, що Європі не потрібен газопровід “Північний потік-2”. Попри це, Німеччина продовжує наполягати на завершенні проекту.
- Президент України Володимир Зеленський назвав російський газопровід “Північний потік-2” пасткою для країн всієї Європи.