Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

Радник Коболєва – Зеркаль пішла з “НафтоГазу” після його звільнення

Радник Коболєва пішла з компанії після його звільнення.

Радник голови правління “Нафтогазу” Лана Зеркаль, яка доволі довго і ефективно воювала на міжнародній арені проти “Північного потоку-2”, покинула компанію після звільнення Андрія Коболєва і призначення главою компанії Юрія Вітренко, у якого великі плани щодо зниження цін на газ.

Трудова книжка вже у мене на руках… Поточна ситуація навколо Північного потоку-2 вкрай непроста. Багато років Нафтогаз об’єднував всіх, хто був готовий відстоювати інтереси України в цьому питанні. Це дозволило отримати відстрочку запуску Північного потоку-2 більше ніж на рік і зберегло Україна майже 3 млрд доларів доходу від газотранспортної системи“, – заявила Зеркаль.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нагадаємо, що Зеркаль пішла з МЗС в грудні 2019 року, після чого була призначена радником голови правління “Нафтогазу”.

Нагадаємо, що 28 квітня Кабінет міністрів звільнив Андрія Коболєва з посади глави “Нафтогазу”.

А ось, що вчора написала сама жінка-політик про свій вихід з “НафтоГазу”:

Трудова книжка сьогодні в мене в руках, період роботи в Нафтогазі завершено. Це був рік роботи з чудовою командою, яка працювала в міжнародних арбітражах проти Росії та забезпечувала спротив побудові «Північного потоку – 2».
Зусилля команди дозволили стримувати добудову проекту весь цей час силою власних переконань та професійної роботи як у Вашингтоні, так і в європейських столицях. Санкції стали ключовим чинником збереження транзиту та 3-ох мільярдів доларів доходу від транзиту українською ГТС.
Нам вдалося переконати Конгрес та Сенат у необхідності розширення санкцій та створити законодавчі передумови та можливості їхнього застосуванння до широкого кола компаній, які беруть участь у будівництві ПП2.
Ситуація навколо газогону сьогодні складна, якщо не критична. Але я щиро вірю, що не все втрачено. Щоб добігти цю останню милю боротьби саме зараз необхідним є об’єднання зусиль політиків на чолі з Президентом та професійна і злагоджена робота дипломатичних команд та команд юристів. Всіх, кому небайдужа Україна, яка розвивається європейським шляхом.
Дуже сподіваюсь, що нова команда дослухається до наших порад і продовжить ефективну боротьбу проти ПП2“.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності