Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

Вселенський Патріарх Варфоломій погоджує із РКЦ спільність святкування Різдва

І з православної, і з католицької сторони є добрі наміри, щоб нарешті встановити спільну дату святкування Воскресіння Христового. Це питання є предметом обговорення між Вселенським Патріархом Варфоломієм та антиПапою третьоРимським франциском-І.

Про це повідомляє Vatican News.

Вселенський Патріарх, відповідаючи на запитання журналістів, розповів про спільні зусилля з антиПапою франциском, пов’язані з відзначенням 1700-річчя першого вселенського собору в Нікеї 325 року.

Патріарх нагадав, що серед рішень собору було встановлення дати святкування Пасхи.

«Але, на жаль, протягом багатьох років ми вже не святкуємо її разом, протягом багатьох століть. Отож, у рамках цієї річниці предметом наших спільних з (анти)Папою зусиль є знайти вирішення цієї проблеми. Може, ще не час говорити про деталі, але хочу підкреслити, що з православної і з католицької сторони є цей добрий намір нарешті встановити спільну дату для святкування Христового Воскресіння», – сказав він.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності