Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

Всім таких директорів, – оскаржує у Суді заборону роботи шкіл із персоналом вакцинованим менше 80%

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Кабінету Міністрів України, позивачем зазначений Дмитро Ламза, який є наймолодшим директором школи в Україні, а саме спеціалізованої школи № 210 Оболонського району м. Києва, та вчителем інформатики.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Позивач просить скасувати Постанову Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 (в редакції від 24.09.21) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в частині, що стосується відвідування навчальних закладів здобувачами освіти.

Зокрема, відповідно до оскаржуваних положень, у разі встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки дітям буде дозволено відвідувати дошкільні, спеціальні заклади, 1-4 класи закладів загальної середньої освіти, а також заклади освіти, в яких працює не менше 80% працівників, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, негативний тест тощо.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

А в разі встановлення «червоного» рівня – усі працівники повинні мати один із вищевказаних документів.

На думку позивача, положення оскаржуваної постанови є дискримінаційними по відношенню до працівників освіти.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження у справі.

Відомо, що достатньо тільки одному підняти голову і стати з колін, щоб піднялися інші, але у сучасному ліберальному світі та ще з українським менталітетом, молодого ідеаліста свої ж знизу потягнуть за піджака назад, а потім ще й підтримають його звільнення…

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 23,563 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності

Posting....