Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Дефіцит контейнерів в Китаї створив транспортний колапс у США, а як же імпорт-експорт?

Freight transportation concept, cargo containers with USA and China flags hoisted by crane hooks on blue cloudy sky background

Дефіцит контейнерів в Китаї досяг рекордно високого рівня…

Експерти пояснюють ситуацію, що склалася нерівномірним відновленням світової економіки в умовах пандемії коронавірусу. На початку року через пандемію значно знизився попит на сировину і товари з Китаю, в зв’язку з чим морські лінії скоротили кількість рейсів. Але в третьому кварталі 2020 року світ почав виходити з карантину. Економіка Китаю відновилася швидше. Лінії і інфраструктура виявилися не готові до такого збільшення обсягів перевезень. Виникла гостра нестача контейнерів, зрушення і затримки в розкладі проходження суден. Велика кількість контейнеровозів стоять тижнями в очікуванні вивантаження контейнерів з судна.

Світові торгові компанії накрив транспортну кризу через дефіцит контейнерів для перевезення. На ринку морських контейнерних перевезень у міжнародному сполученні з Китаєм почалося різке зростання ставок – за різними напрямками в п’ять, а то і в десять разів. Зараз основні вантажопотоки з Китаю відправляються у США, а контейнери за залишковим принципом дістаються іншим країнам.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

На жаль, наслідки цієї світової проблеми почали відображатися і на відправку контейнерів з США. В даний час є складнощі з прийомом експортних контейнерів на термінали, так як термінали перевантажені імпортом з Китаю, який не встигають вивозити перевізники. Навантаження експорту з США постійно переноситься через дефіцит контейнерів, так як частину контейнерів відправляють порожніми назад в Китай. Також через збій в розкладі суднозаходів до портів США, багато майданчиків перевантажені і не можуть приймати автомобілі. Особливо гостро ця проблема торкнулася Каліфорнії.

Крім затримок в порту відвантаження, також є труднощі з навантаженням контейнерів в порту перевалки. Через скупчення великої кількості контейнерів і недостатньої кількості суден, контейнери можуть перебувати там до 1.5 місяця.

ТАКОЖ ЦІКАВО:

Ці фактори дуже негативно впливають на наданий сервіс контейнерними лініями і терміни перевезення контейнерів з США в Україну і Європу. Зростання ставок фрахту вже досяг 30% з США в Україну.

Експерти очікують стабілізацію ринку морських перевезень в кращому випадку в найближчі кілька місяців.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності