Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Франківський комунальний локомотиворемонтний завод банкрутять умисно? – земля, обладнання, підприємство…

Господарський суд Івано-Франківської області прийняв до розгляду заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківської області про відкриття провадження у справі про банкрутство АТ “Івано-Франківський локомотиво-ремонтний завод”.

З заяви та долучених до неї документів вбачається, що підстав для відмови у прийнятті чи поверненні заяви без розгляду немає, а поданих матеріалів достатньо для прийняття заяви до розгляду”, – йдеться в ухвалі суду.

Підготовче засідання відбудеться 31 серпня.

Управління пенсійного фонду вже зверталося до суду з позовом про порушення провадження у справі про банкрутство заводу ще у 2017 році.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Тоді заборгованість локомотиворемонтного заводу перед пенсійним фондом становила 3 млн гривень.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Нагадаємо, АТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод” Івано-Франківська міська рада придбала на аукціоні у 2017 році, після чого його очолив тодішній та нинішній голова фракції “Батьківщина” у міській раді Руслан Терешко, колишній керівник ЗАТ “Зірниця”, що випускала скандальну через її патріотичну назву місцеву горілку “Бандерівська”…

В депутатському корпусі давно подейкують про тісну співпрацю мера-свободівця Івано-Франківська Руслана Марцінківа із його тезкою із “Батьківщини”, адже це саме Марцінків тоді, у 2017 році, віддав Терешку придбаний містом локомотиворемонтний завод і увесь час співав йому дифірамби, як найкращому топ-керівнику підприємства, а на останніх виборах навіть, кажуть, посприяв проходженню у раду, де сьогодні меру нема навіть формальної опозиції, чотирьох депутатів від “Батьківщини” (включно з Терешком)…

Тож і не дивно, що сьогодні ті ж самі депутати кулуарно говорять, що локомотиворемонтний завод умисно банкрутять, щоб таким чином вивести його із комунальної власності міста – чи буде завод-банкрут (підприємство, обладнання, земля в центрі міста), що боргує всього якісь 3 млн. грн ($ 115 тис.) витрачати на реставрацію старого паровоза бодай десять тисяч гривень, а потім дарувати його як пам’ятник місту, коли тільки як металобрухт цей паровоз може покрити частину заборгованості, а як історичний раритет на європейському аукціоні такі екземпляри йдуть за понад півмільйона вже євро?..

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Паровоз до і після ремонту

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності