Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

ЛГБТ є загрозою для західної цивілізації, – лідер керівної партії Польщі Я. Качинський

Ярослав Качинський, голова керівної партії Польщі “Право і справедливість”, вважає ЛГБТ загрозою для західної цивілізації і закликає боротися з цією загрозою.

Про це він сказав в інтерв’ю для тижневика Sieci, повідомляє польський портал Onet.

Наша цивілізація, як казав мій покійний брат Лех Качинський, найдобріша до людини в історії світу. З цією течією (ЛГБТ – ред.), яка сьогодні так атакує, боротися треба – хоч і розумно. Це не означає, що не боротися або боротися з якоюсь небувалою м’якістю або без готовності використовувати всі засоби, якими володіє держава“, – заявив  Качинський.

Я за те, щоб активно протистояти цим загрозам для нашої цивілізації, тому що досвід пасивності показує завжди один і той же ефект” – додав він.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

В якості прикладу Качинський навів Ірландію, яка, за його оцінкою, не так давно була настільки католицькою країною, що в порівнянні з нею Польща “виглядала державою з войовничим безбожництвом“, а сьогодні “є католицькою пустелею з войовничою ЛГБТ-ідеологією“.

Значить, треба ставити греблю і шукати якомога більші кошти, щоб вона була міцною. Звичайно, основним заходом має бути переконання, переконання, щоб люди не впадали в безумство“, – вважає Качинський.

Як повідомлялося раніше, раніше заступник міністра з уряду Польщі запропонував називати всю країну “зоною, вільною від ЛГБТ” після того, як Єврокомісія відмовилася фінансувати проєкти польських міст, які приймали такі резолюції.

Група з прав ЛГБТ ILGA-Europe в індексі, опублікованому у травні, каже, що Польща є найбільш гомофобською країною в ЄС з точки зору прав ЛГБТ.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності