Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Ляшко: Українцям не дозволять вибирати між вакцинами. – “Раби вибору не ймуть”?

Права вибору препарату перед щепленням не буде.

Головний державний санітарний лікар і заступник очільника МОЗ Віктор Ляшко закликав не чекати на вакцину Pfizer, яку багато хто вважає безпечнішою і якіснішою, ніж препарат CoviShield, яким щеплюють українців зараз.”.

Ляшко відреагував на позицію деяких українців, які не хочуть зараз вакцинуватися і говорять, “ми почекаємо Pfizer”.

Чекати нічого не потрібно, оскільки права вибору немає. Це загальносвітова практика: приходить продукт, і саме управлінці разом з експертами вирішують, як цей продукт використати найбільш ефективно“, — категорично заявив заступник міністра.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Ляшко нагадав, що для препарату Pfizer необхідна дуже низька температура для зберігання, і після того, як він виходить за межі цієї температури, то має бути використаний упродовж п’яти днів.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Ми розуміємо, що у нас буде певна кількість вакцини Pfizer, але основне постачання — це вакцини з температурою зберігання від +2 до +8 градусів за Цельсієм (AstraZeneca, Novavax, Sinovac), тому ми обираємо платформу у вигляді пунктів щеплення, робимо все під таку температуру зберігання, є навчені медичні працівники“, — сказав державний санітарний лікар.

Раніше Віктор Ляшко пояснив, хто з публічних осіб і як може вакцинуватися від коронавірусу поза чергою.

Як казав князь Святослав Ігорович: “Раби вибору не ймуть”…

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності