Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

“Слуга” вимагає 8 років тюрми за мітинги і критику ЛГБТ

Напередодні Великодня, 9 квітня 2020 року, до Верховної Ради внесено законопроект №3316 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності). Автор — депутатка від «Слуги народу» Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна.

 

Даним законом пропонується встановити кримінальне покарання у вигляді штрафів та тюремного покарання за нетерпимість, публічні заклики, приниження гідності за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.

Даний законопроект передбачає внесення «сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності» як обтяжуючої обставини мало не у всі статті Кримінального кодексу, які стосуються насильства (Ст. 67, 115, 120,121,122, 126,127,129, 293, 294).

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Варто зазначити, що всі віруючі та релігійні організації виступають категорично проти будь-якого насилля та засуджують насилля щодо будь-якої особи в Україні. Однак не є зрозумілим, для чого сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність вводити в особливому статусі в Кримінальний кодекс, чому авторка забула людей з інвалідністю, переселенців, біженців, ветеранів та інші незахищені верстви населення, які теж можуть бути жертвами насильства.

ЧИТАЙТЕКримінальну відповідальність за пропаганду традиційних сімейних цінностей першою ввела Бельгія

За нетерпимість або публічне приниження за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності — штраф або 8 років тюрми

Авторка законопроекту пропонує доповнити Кримінальний кодекс Статтею 1611 «Публічні заклики до ворожнечі, насильницьких дій, переслідування або приниження гідності за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності»

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Частина перша статті говорить наступне:

  1. Публічні заклики до ворожнечі та нетерпимості, насильницьких дій, переслідування чи приниження гідності осіб чи груп осіб або до пошкодження чи знищення їх майна за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності –

караються штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів (3400-8500 грн) доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

ПРИНЦИПОВО:

Тобто, якщо християни скажуть, що вони засуджують чи вважають гомосексуалізм гріхом, або будуть критикувати такий спосіб життя, або ж скажуть, що вони проти одностатевих шлюбів чи усиновлення дітей одностатевими парами, це може трактуватися як публічні заклики до ворожнечі та нетерпимості, приниження гідності осіб чи груп осіб за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності. Відповідно на християн чекає штраф або обмеження волі до 5 років.

Держслужбовці за критику ЛГБТ — штраф до 17 тис грн або 2-5 роки тюрми

Частина друга статті 1611 говорить наступне:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
  1. Ті самі дії, вчинені посадовою (службовою) особою, –

караються штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Тобто, якщо віруюча людина, яка є депутатом чи урядовцем, мером міста, сільським головою або працює в державних органах, скаже, що вона засуджує чи вважає, що гомосексуалізм — це неправильно, або буде критикувати такий спосіб життя, або ж скаже, що вона проти одностатевих шлюбів, чи усиновлення дітей одностатевими парами, то це може трактуватися як публічні заклики до ворожнечі та нетерпимості, приниження гідності осіб чи груп осіб за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності. Відповідно, на християн-держслужбовців чекає штраф (8500-17000 грн) або позбавлення волі від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Церквам за публічну акцію проти ЛГБТ — 5-8 років тюрми

Частина третя статті 1611 говорить:

  1. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили тяжкі наслідки, —

караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Ця стаття важлива, бо стосується напряму церков та релігійних організацій та масових просімейних заходів, адже якщо члени якоїсь церкви чи просімейної організації виступлять із засудженням гомосексуалізму або будуть критикувати такий спосіб життя, то це може трактуватися як вчинені організованою групою публічні заклики до ворожнечі та нетерпимості, приниження гідності осіб чи груп осіб за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Відповідно керівників церков та просімейних організацій або організаторів ходи за сім’ю, або ненасильницького пікету проти гейпараду, чи проти якоїсь ініціативи ЛГБТ може чекати покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Тотальна заборона будь-яких акцій проти ЛГБТ. Покарання до 15 років тюрми

Авторка законопроекту вносить зміни до статей Кримінального кодексу щодо масових заворушень та групового порушення громадського порядку, вводячи до переліку заходів, які караються штрафом та тюремним терміном від 2 до 5 років, акції, які мають мотив нетерпимості до сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності осіб. Стаття 293 та 294 ККУ.

Стаття 293. Групове порушення громадського порядку

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Організація групових дій, що призвели до грубого порушення громадського порядку або суттєвого порушення роботи транспорту, підприємства, установи чи організації, а також активна участь у таких діях —

караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців

  1. Ті самі дії, якщо вони були вчиненні з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, або з мотивів нетерпимості до сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності осіб, —

караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Стаття 294. Масові заворушення

  1. Організація масових заворушень, що супроводжувалися насильством над особою, погромами, підпалами, знищенням майна, захопленням будівель або споруд, насильницьким виселенням громадян, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів, які використовувалися як зброя, а також активна участь у масових заворушеннях —

караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

  1. Ті самі дії, якщо вони призвели до загибелі людей або до інших тяжких наслідків, або вчинені з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, або з мотивів нетерпимості до сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності осіб, —

караються позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.

Закликаємо всі церкви об’єднатися в молитві проти поширення аморальних ініціатив та гендерної ідеології та Божий захист України.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Закликаємо всіх віруючих нині максимально активізуватися на захист сім’ї!

Джерело: Собор

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності