Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

…І штучними яйцями годуватиме перенаселену Землю Білл Гейтс

Microsoft мультимільярдера Білла Гейтса, якого дехто називають одним із батьків COVID-у, вкладаєтьcя у виробництво штучних яєць та м’яса для мешканців перенаселеної Землі…

Інвестиції будуть спрямовані на збільшення виробничих потужностей, формування бренду та стимулювання досліджень і розробок.

Новий раунд фінансування Eat Just очолило Управління з інвестицій Катару, де зараз із робочим візитом перебуває президент України Володимир Зеленський…

У раунді також брали участь інвестиційні компанії Charlesbank Capital Partners і Vulcan Capital, створена співзасновником Microsoft Полом Алленом.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

На сьогодні стартап оцінюється у $1,2 млрд. З моменту запуску в 2011 році Eat Just залучила понад $650 млн.

Продукція компанії ділиться на дві категорії. Це замінники яєць на рослинній основі, майонез без яєць і вирощене в лабораторії куряче м’ясо, покликане замінити курятину з птахоферм.

Eat Just виробляє м’ясо в біореакторах об’ємом 1 тис. літрів. Клітини, отримані з біопсій тварин (жир і м’язи), змішують з рослинними інгредієнтами, після чого вони ростуть у живильному середовищі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Ба більше, у грудні 2020 року стартап отримав дозвіл від регуляторних органів Сінгапуру на культивування та продаж своєї штучної курячої продукції.

Продукти Eat Just можна купити більш ніж в 20 тис. торгових точок і 1 тис. закладів громадського харчування.

З моменту початку продажів компанія продала більше 100 млн яєць приблизно мільйону домогосподарств США. Яйця Eat Just продаються в мережі фастфуду в Китаї Dicos.

Джерело

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності