Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

Ну не хоче Франція та інші України у ЄС, – прийняття України відкладається на… 15-20 років

Процес вступу України до ЄС може тривати 15-20 років, заявив держсекретар Франції у справах Європи Клеман Бон.

“Потрібно бути чесними… Якщо ми скажемо, що Україна вступить до ЄС через 6 місяців, рік чи 2 роки, – це буде неправдою”, – сказав Бон і закликав і не будувати безпідставних ілюзій.

Україні пора давно зрозуміти, що НУ НЕ ХОЧУТЬ її в ЄС ні Франція, ні Німеччина (раніше Меркель, а сьогодні Шольц), ні Угорщина, ні Австрія та ін. карлики. Навіть зброю вони Україні сьогодні постачають під примусом світової демократії, так, про людське око.

Тому пора давно думати про свій Союз-Унію у Європі “від моря до моря” з Польщею та Прибалтикою, можливо під патронатом Великобританії, яка давно послала до дупи ЄС і не жалкує…

Нам не потрібні сурогати статусу кандидата в ЄС, переконаний і глава МЗС Дмитро Кулеба, який минулого тижня обурився поведінкою окремих європейських країн.

«Стратегічна двозначність за європейською перспективою України, яку практикували деякі столиці ЄС останніми роками, зазнала невдачі і має покласти край. Це тільки підбадьорило Путіна», – написав він.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності