Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

Турецькі Bayraktar-и для росії і торгівельна угода в обхід України, – результати зустрічі у Сочі царька і султанчика

По факту вчорашні перемовин між Ердоганом і путіним, з впевненістю можна сказати, що Туреччина стає як мініму торгівельним союзником росії. Ердоган уклав угоди з путіним які допоможуть росії обходити західні станції: Відразу п’ять турецьких банків запроваджують російську платіжну систему “Мір”, пише Bloomberg.

Керівники центральних банків двох країн також зустрілися під час переговорів президентів Туреччини та росії.

Як заявляє сам Ердоган, такі зміни є полегшенням як російських туристів, так самої Туреччини.

НАГАДАЄМО: вчора, 5 серпня, у Сочі завершилися переговори між президентом Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана та лідера країни-агресора володимира путіна, які тривали більш ніж чотири години. Туреччина погодилась частково платити за російський газ у рублях. Про це повідомив офіційний сайт кремля.

І це при тому, що українські урядовці напередодні великої війни уклали з Туреччиною абсолютно не вигідну для України угоду про зону вільної торгівлі яка тепер взагалі заграє іншими фарбами…

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Очевидно, що спираючись на вчорашні домовленості з Ердоганом путін потроїть зусилля по примушенню України до миру на своїх умовах… а для нас якщо у влади є яйця, постане питання денонсації угоди про ЗВТ з Туреччиною!

За словами прессекретаря володимира путіна дмитра пєскова, президенти за підсумками переговорів ухвалили спільну заяву.

Відомо, що на початку зустрічі путін заявив, що президенти обговорять спільні великі проєкти – такі як будівництво атомної електростанції «Аку» робота «Турецького потоку», який, за словами російського президента, постачає російський газ «не лише для споживачів до Туреччини, але й для споживачів у Європі».

«Турецький потік, який ми з вами завершили будувати певний час тому, сьогодні є однією з найважливіших артерій постачання до Європи російського газу. І «Турецький потік», на відміну від інших напрямків поставок наших вуглеводнів, працює справно, працює ритмічно, без жодних збоїв», — зазначив путін.

путін також порушив питання постачання українського зерна із чорноморських портів. Він додав, що сторони обговорять й «питання безпеки в регіоні, насамперед сирійську кризу».

путін подякував Ердогану за «допомогу у вирішенні питання з вивезенням українського зерна з портів».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«За вашою безпосередньої участі та за посередництвом Секретаріату Організації Об’єднаних Націй вирішене питання, пов’язане з постачанням українського зерна з чорноморських портів. Поставки вже пішли, я хочу подякувати і за це, і за те, що одночасно було схвалене пакетне рішення про безперебійні поставки російського продовольства і добрив на світові ринки», — підкреслив путін.

За словами Пєскова, під час зустрічі не обговорювалися питання можливого виробництва в росії або закупівлі в Туреччині безпілотників Bayraktar.

Також путін та Ердоган домовилися, попри «поточні регіональні та глобальні виклики», розвивати двосторонні відносини. Було досягнуто домовленості нарощувати обсяги торгівлі між двома країнами та йти назустріч очікуванням обох країн у питаннях енергетики. Зокрема, йдеться про початок часткової оплати у рублях постачання російського газу.

Нагадаємо, телеканал CNN Turk з посиланням на джерела повідомляв, що путін нібито запропонував Туреччині військову угоду і просив створити виробниче підприємство безпілотників Bayraktar у росії.

Хто там волав із політиків, що Ердоган – друг України, а Туреччина – нам союзник? Про це запитує на своїй сторінці екс-нардеп Ігор Мосійчук, який пише:
“Він сам собі друг і союзник, як власне і всі османи протягом цілої історії! Зрада, підступність і підлість – це історично їхні інструменти політики!
Нашим дипломатам, політикам та експертам варто хоч інколи почати читати історичні книги!”

 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності