Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Новини з дурдому

У Лукашенка обіцяють Івано-Франківській міськраді найкращих лікарів, тільки б ті не оголошували війни…

Депутати Івано-Франківської міської ради на чолі із мером-свободівцем Русланом Марцінківим вимагають введення санкцій проти режиму Лукашенка і припинення дипломатичних стосунків між Україною та Білоруссю.

Відповідне звернення до президента, РНБО та Верховної Ради депутати прийняли на позачерговому засіданні сесії.

«Ми, депутати Івано-Франківської міської ради, висловлюємо своє занепокоєння щодо все більшої неконтрольованості та непередбачуваності дій самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка», – виступив депутат міської ради свободівець Андрій Грималюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Він зазначив, що вже майже рік нелегітимний диктатор знущається над своїм народом, знищує будь-які прояви демократичних рухів та зухвало на догоду Кремля переконує весь світ у своїй всесильності та безкарності. Більше того, неконтрольовані дії Лукашенка вже сьогодні загрожують міжнародній безпеці та безпосередньо національній безпеці України.

У зверненні зазначається, що 23 травня Лукашенко особисто віддав наказ здійснити акт державного піратства. Зухвале захоплення літака авіакомпанії ЄС з пасажирами країн Європейського Союзу, що прямував з Афін до Вільнюса, фактично прирівнюється до терористичного акту. Користуючись збройними силами, Лукашенко вдається до захоплення в заручники не тільки власних опозиціонерів, але й громадян інших держав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Також автори звернення зазначають, що сьогодні Лукашенко, намагаючись догодити Путіну, фактично знаходиться на межі визнання терористичних організацій так званих ДНР і ЛНР. Ба більше, виконуючи прямий указ Путіна, Лукашенко фактично вдається до запровадження прямих авіасполучень між Мінськом і Кримом, що може трактуватися як визнання українського півострова територією РФ.

Тому міськрада вимагає:

  • Офіційно визнати білоруський режим Лукашенка таким, що становить загрозу міжнародній безпеці та національній безпеці України.
  • Припинити будь-які дипломатичні відносини з діючим білоруським режимом, окрім як у забезпеченні прав українських громадян.
  • Негайно припинити імпорт енергоресурсів з Білорусі.
  • Підготувати новий пакет санкцій РНБО щодо діячів режиму, включаючи Олександра Лукашенка.

Ну, а поки сміхом заходяться соцмережі, в цей же час у Мінську, як повідомляє мережа, іванофранківським депутатам, у яких, мабуть, не залишилося інших нагальних проблем для вирішення, окрім як втручатися у міжнародні дипломатичні відносини, обіцяють надіслати на допомогу найкращих білоруських лікарів, тільки б місцеві депутати з Івано-Франківська не підписали пакт із навколишніми сільрадами та не оголосили Білорусі війну…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності