Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Зеленського “союзники” змушують запросити Тіхановську на Кримську платформу

Джерела з Печерських пагорбів підтверджують попередню інформацію, що т.зв. символ білоруської опозиції – Світлану Тіхановську, яка донедавна не знала “чий Крим” та називала другом Путіна, яким щиро захоплювалася, а тепер цю особу запросять до Києва 23-24 серпня на Кримську платформу і 30-річчя Дня Незалежності.

Сам президент Зеленський не особливо хоче цього, але цього вимагають західні лобі.

До вчорашніх подій, пов’язаних із загибеллю в Києві очільника “Білоруського дому” в Україні, ОП продовжував “впиратися”, але зараз готовий послухатися “наполегливої рекомендації” Литви-Латвії-Естонії-Польщі запросити Світлану, так як вона – їх “гравець”, а віднедавна ще й США.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Джерела кажуть, що статусом Тіхановської буде “лідер Білоруського народу“, а отже це відкриває вікно можливостей для легітимізації відразу лідерів Л/ДНР, яких теж можуть сміливо запрошувати тепер в Москву/Мінськ та інші країни, як лідерів Донбасу.

При цьому Москва може використовувати цей меседж, що з “нелегітимною” Президенткою РБ, Зеленський зустрічається, а з “керівництвом Л/ДНР” не хоче.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності