Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Економіка

“Гроші миються у свяченій воді”, – це ж Івано-Церківськ…

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради провів “аукціон” на право оренди комунального майна – будівлі колишньої Залізничної лікарні по вулиці Тарнавського, 12, що в самому центрі міста (як розуміємо, із прилеглою до нього територією).

Загальна площа занедбаного приміщення колишньої залізничної лікарні на вулиці Тарнавського, 12 – 944,3 кв.м.

В аукціоні на майданчику «Прозорро-продажі» взяли участь два учасники: ТОВ «Норман-360» та Підприємство «Лікувально-діагностичний центр Святого Луки» Івано-Франківського Архієпархіального управління Української грекокатолицької церкви». Найбільшу ціну (35 тис. гривень) запропонувало ТОВ «Норман-360», однак згодом чомусь відмовилось підписати договір оренди?!

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Відтак, договір планують підписати з Підприємством «Лікувально-діагностичний центр Святого Луки» Івано-Франківського Архієпархіального управління Української грекокатолицької церкви», яке запропонувало 1 000 гривень (без ПДВ) на місяць за оренду об’єкта в тисячу квадратів, тобто виходить 1 грн. за 1 метр квадратний (!) під комерційне використання, адже клініка приватна і комерційна! Адже лікують тут не безкоштовно, як це личило б “християнській” установі, власником якої рахується УГКЦ… 

Термін договору – 49 років (після чого настає право її приватизації, що, кажуть, можна буде зробити і швидше, після того, як у приміщенні проведуть капремонт).

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Цільове призначення оренди – для використання під заклад охорони здоров’я. 

До слова, у 2019 році міський голова Руслан Марцінків повідомляв про намір передати будівлю в оренду УГКЦ для облаштування дитячого садка.

Зазначимо, що будинок по вулиці Тарнавського, 12, датований 1903-м роком є пам’яткою архітектури місцевого значення. У 1945 році там відкрилась відомча залізнична лікарня, об’єднана із будинком №10, зруйнувавши внутрішні торцеві стіни. У 2010-му колійову лікарню перетворили на денний стаціонар, а через п’ять років взагалі перевели у приміщення залізничної поліклініки. Сама ж будівля перейшла у комунальну власність територіальної громади Івано-Франківська.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Якщо стародавня приказка каже, що “рука руку миє“, то в Україні її сьогодні уточнюють – “кожні 4-5 років“, а вже в Івано-Церківську, як жартома ще називають місто через найбільшу в Україні й не тільки кількість церков та капличок на душу населення і квадратний кілометр, жартують, що “гроші у тут миються у свяченій воді“.

А ось, як громада міста реагує на дану новину щодо символічної оренди:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кількість переглядів: 2,528 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності