Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

В ООН стурбовані, що “в українських зерносховищах не вистачить місця для нового врожаю”

В українських зерносховищах не вистачить місця для нового врожаю, цинічно підло заявив постійний координатор ООН у Спеціальному координаційному центрі в Стамбулі Амір Абдулла.

За його словами, Україні потрібно продати кілька мільйонів тонн продовольства, яке зберігається у зерносховищах, щоб звільнити місце для наступного врожаю.

З моменту підписання “зернової угоди” із чорноморських портів вирушило на експорт понад мільйон тонн зерна, зауважив Абдулла.

Загалом такий підхід Абдулли і тих, кого він озвучує, мало чим відрізняється від тих радянських пророзверсточників, які умисино обирали українських селян, спричинивши Голодомор, щоб нагодувати… американців та поповнитивалютний запас молодої “країни рад”. І що саме цікаве, США купуючи в срср це зерно, знали про його походження і наслідки, які це спричинило тоді в Україні…

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності