Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

Старечий маразм і “інфантильна логіка” антипапи третоьримського

Стареча деменція 85-річного антиПапи третьоРимського франциска-І прогресує, так у середу він заявив, що війну росії проти України «не можна вирішити за допомогою інфантильної логіки зброї», а потрібно вести діалог про мир.

Главу Ватикану цитує італійський ресурс Agenzia Nova.

“Я маю на увазі шалену війну, жертвою якої стала змучена Україна, і багато інших конфліктів, які ніколи не вирішаться інфантильною логікою зброї, а лише м’якою силою діалогу”, – каже франциск-І.

Понтифік послався на свою нещодавню поїздку до Бахрейну, наголосивши на необхідності практики діалогу.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У Бахрейні, як це прийнято на Сході, люди прикладають руку до серця, коли когось вітають. Я теж це робив, щоб звільнити місце в собі для тих, кого я зустрічав. Тому що без прийняття діалог залишається порожнім, здавалося б, він залишається питанням ідей, а не реальності“, – виправдовується римський антихрист.

Раніше ми писали, що очільник Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук передав антиПапі франциску фрагмент російської міни. Він зустрівся з ним в Апостольському палаці у Ватикані.

Також нагадаємо, що антиПапа третьоРимський франциск заявив, що жорстокість російських військових, з якою вони діють в Україні, не притаманна російському народові.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності