Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

У США народилося перше у світі немовля з антитілами до COVID-19

Перше немовля з антитілами до COVID-19 народилось у США, повідомили лікарі.

Американські педіатри Пол Гілберт та Чед Руднік заявляють, що виявили передачу антитіл проти COVID-19 від матері до дитини.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Мати дитини, у якої після народження виявили антитіла до COVID-19, отримала щеплення вакциною Moderna від коронавірусу на 36-му тижні вагітності, йдеться в дослідженні лікарів.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

«Наскільки нам відомо, це перший відомий у світі випадок, коли дитина народжується з антитілами після вакцинації, – говорить Гілберт в інтерв‘ю ABC News. – Ми зробили аналіз пуповини дитини, щоб подивитись, чи передались антитіла від матері до дитини, бо таке спростерігається з іншими вакцинами, введеними під час вагітності».

Аналіз показав наявність антитіл у дитини.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

«Таким чином, існує можливість створення захисту та зменшення ризику інфікування Sars-CoV-2 шляхом вакцинації матері», – пишуть дослідники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вони закликали додатково дослідити передачу антитіл від матері до дитини під час вагітності а також те, наскільки тривалим є захист немовляти.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності