Після низки невдалих зовнішньо- та внутрішньо – політичних кроків в середині США Демократична партія Байдена та решти лібералів здобула два вагомих очка перед парламентськими виборами цієї осені:
- Байден і Блінкен є БОЯГУЗАМИ, – американці
- Конгрес ставить ультиматум Держдепу США
- США бояться, щоб Україна не вдарила території РФ чи Кримському мосту
Перше очко уряду демократів принесла ліквідація на днях ватажка Аль-Каїди, яка показала можливості та серйозність намірів США боротися з тероризмом, і за потреби глава Білого дому може провести подібну операцію проти будь-якого терористичного угруповання, заявив на брифінгу координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі.
- Своє ПРАВО НА ЗБРОЮ американці відстояли у Суді проти Байдена і демократів
- “Бунт ім. Флойда” у США потрібний “Демократам”, – доведено Форестом Ґампом…
- “Білі – це недолюди”, – чорний расизм зашкалює, а демократи аплодують
“Цей удар продемонстрував, наскільки серйозні у нас можливості, наскільки серйозно ми готові захищати наші інтереси”, – зазначив Кірбі, додавши, що США продовжуватимуть нарощувати свої здібності у цьому плані.
- США ЛИХОМАНИТЬ: надзвичайний режим електропостачання, пальне, ціни, недовіра від республіканців і утиск права на зброю…
- Держборг США при Байдені перевалив рекордні $30 трлн., і це тільки офіційно…
Друге очко демократам принесла поїздка спікера палати Представників Конгресу США Ненсі Пелосі до Тайваню попри погрози Китаю.
Правда, спершу ця поїздка, коли літак Пелосі затримався на понад добу у дорозі та вже майже повернув назад додому, ледь не стала демократам і їй особисто вирішальною поразкою.
Але, раз назвався грибом, лізь у діжку. Так само й тут. Отож, переборовши страх, літак Пелосі вчора, не зважаючи на китайську військову авіацію в повітряному просторі довкола Тайваню, таки приземлився в аеропорту столиці цієї острівної держави. А ось Китай, зганьбившись на увесь світ після гучних погроз Тайваню та США, ще раз довів, що здатен тільки давати “останнє китайське попередження”.
Подейкують, що Пелосі у цій поїздці окрім підняття рейтингу своєї партії мала й іншу мету:
- США із двопартійної системи хочуть перевести на три, – чи врятує це демократів Байдена осінню
- Чекали в пУтіна, виявили в Байдена, – навіщо зізнаватися діючому президенту в онкозахворюванні
Попри те що 80-річний президент Байден, який не завжди міцно тримається на ногах, заявив про свій намір йти на другий термін у 2024 році, тому і 82-річна Пелосі, кажуть, вирішила тряхнути стариною і планує висуватися на наступних президентських виборах у США. Її можуть висунути тільки дві партії – Демократична, від якої рветься Джо, і щойно створена для відбирання голосів у республіканців “Форвард”. Щоб нова третя партія не стала “мертвонародженою”, як досі було в американській історії з усіма третіми, необхідно, щоб її, якщо не очолював, то принаймні на виборах представляв гідний кандидат, яким саме й може бути Ненсі.
- Американська ядерна зброя набагато сильніша за російську, – преможець Путіна в Сирії Трамп
- Підсумки саміту НАТО, або як сказав би Трамп: “Головне не сцяти самому…”
- 18 союзників поза НАТО залишається у США, України серед них нема. Що отримав їх Афганський союзник – ТАБЛИЦЯ:
Зазначимо, що кандидатом від Республіканської партії (американських консерваторів) йтиме 76-річний Дональд Трамп, який за часи свого президенства показав себе доволі рішучим лідером, поставивши на місце зарвавшогося лідера Північної Кореї, а водночас і Китай. Також саме Трамп не бобоявся нанести серію ракетних ударів по позиціях росіян у Сирії, після чого путін побоявся навіть натякнути Америці, що теж має чемоданчик із ядерною червоною кнопкою.
- Демократи заморожують пакет військової допомоги Україні, чи ні? – американські ЗМІ
- Тільки сенатори-республіканці справді відстоюють інтереси України в Конгресі США
- Республіканці Трампа, а не демократи Байдена, вимагають дати Україні надпотужну летальну зброю
- Трамп відновив військову допомогу Україні
Як кажуть європейські консерватори, залишився б він президентом на другий термін, то росія б не зважилася відкрито напасти 24 лютого на Україну. А республіканська більшість у Конгресі і є насправді тою силою, що постійно лобіює військову та фінансову допомогу Україні, навіть тоді, коли зимою 2021 року демократи намагалися її заморозити, але сьогодні вони вимагають права постійного контролю цієї допомоги на фоні усіляких чуток, яких, зрозуміло, без вогню не буває…
- Конгрес (республіканці) хоче контролювати витрачання коштів на військову допомогу Україні
- Республіканці підозрюють, що Україні хтось допомагає у розтраті допомоги?..
Навіть ручка, якою Байден підписав Ленд-ліз для України, була ним подарована саме сенаторці-республіканці Спартц.
Тож не дивно, що сьогодні в США йде майже неприхована боротьба за український кейс та дружбу Києва, який поки схиляється до демократів із Держдепу, а ніж республіканців у Конгресі. Мабуть саме тому висловлювання республіканців та Трампа в Україні у ЗМІ здебільшого часто подають у спотвореному варіанті, що відрізняється від мови оригіналу. Так само ЗМІ й коментують їхні дії.
Але напрям вітрів має властивість змінюватися відповідно до пір року. Куди вітер подує цієї осені, вже незабаром побачимо…
- Президент Зеленський зустрівся із сенаторами демократом і республіканцем, але надто пізно для ОПУ… Скандал зі Спартс
- ПРИЗУПИНИТИ ЗЕРНОВУ “УГОДУ”, – закликала ООН конгресвумен-республіканка Спартц
Підготував Тарас Боднар