Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

Європа не повинна піддаватися мережі Сороса, – лідер Угорщини і останній хрестоносець Орбан

Угорського лідера  Віктора Орбана українці мають за що не любити, але за ту відповідь, що він дав колишньому угорському єврею, який воював в лавах СС, мільярдеру Джорджу Соросу, він заслуговує поваги, переконана частина політиків.
Європа не повинна піддаватися мережі Сороса.
(Відповідь на статтю Джорджа Сороса)
“Багато хто вважає, що прем’єр-міністр країни не повинен вступати в суперечку з Джорджем Соросом. Їх міркування зводяться до того, що Сорос – це економічний злочинець, тому що він заробив свої гроші на спекуляціях, що зруйнували життя мільйонів людей і навіть шантажуючи цілі національні економіки. Точно так, як уряди не повинні вести переговори з терористами, кажуть вони, прем’єр-міністри так само не мають вести дебати з економічними злочинцями.
Однак тепер я змушений це зробити, тому що в статті, опублікованій на веб-сайті Project Syndicate 18 листопада, спекулянт і мільярдер угорського походження Джордж Сорос дав відкриті команди лідерам Європейського союзу. У своїй статті він доручає їм суворо покарати ті держави-члени, які не хочуть стати частиною об’єднаної Європейської імперії під прапором глобального “Відкритого суспільства”.
Протягом всієї історії сила Європи завжди виходила від її народів. Європейські народи, хоча і різного походження, були пов’язані спільним корінням нашої віри. Основою наших спільнот була європейська модель сім’ї, яка заснована на іудео-християнських традиціях. Саме християнська свобода забезпечувала свободу думки і культури, створювала сприятливу конкуренцію між народами континенту. Ця чудова суміш контрастів зробила Європу провідною світовою державою впродовж століть історії.
Всі спроби об’єднати Європу під егідою імперій зазнали невдачі. Таким чином, історичний досвід говорить нам, що Європа знову стане великою, якщо її народи знову стануть великими і будуть чинити опір всім формам імперських амбіцій.
Великі сили знову рухаються до знищення народів Європи і об’єднання континенту під егідою глобальної імперії.
Мережа Сороса, яка поєдналася через бюрократію Європи і її політичну еліту, протягом багатьох років працювала над тим, щоб зробити Європу континентом іммігрантів.
На сьогодні мережа Сороса, яка просуває глобальне “Відкрите суспільство” і прагне скасувати національні структури, є найбільшою загрозою, з якою стикаються держави Європейського союзу.
ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:
Цілі мережі очевидні: створення поліетнічних мультикультурних “відкритих товариств” шляхом прискорення міграції та демонтажу національного процесу прийняття рішень, віддаючи його в руки глобальної еліти. Європейський союз страждає від численних лих: починаючи з 2008 року – від економічної кризи, небаченої для багатьох поколінь;
з 2015 року – від міграційного кризи;
а в 2020 році – від руйнівної глобальної пандемії.
Європа все ще не оговталася від своїх попередніх криз, і тому наслідки пандемії коронавірусу можуть привести до ще більшого лиха.
Ознаки цього вже в наявності: у ряді країн державний борг, рівень безробіття і загальна економічна ситуація досягли критичних рівнів. Потреба в європейській солідарності, у тому, щоб європейські нації об’єдналися, щоб допомогти один одному, ніколи не була так велика.
Під час всіх цих криз цей спекулянт, який називає себе філантропом, не зважав на інтереси народів Європи, а діяв в своїх інтересах.
Пам’ятаєте, як він атакував угорський форинт і найбільший банк Угорщини під час економічної кризи, як він планував прискорити, розподілити і фінансувати переселення іммігрантів під час міграційного кризи?;
а тепер він пропонує, щоб держави-члени карали один одного, замість того щоб прийняти солідарність і взаємну допомогу.
Мережа, очолювана Джорджем Соросом, тепер відкинула всі сумніви, які у неї могли бути з приводу відкритого втручання. Він хоче зробити більший тиск на національні держави, ніж будь-коли раніше. Він налаштовує народи Європи один проти одного. Операційна система його мережі являє собою лабіринт і присутній в різних сферах суспільного життя.
ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:
На зарплаті у Джорджа Сороса знаходиться довгий список політиків, журналістів, суддів, чиновників і політичних агітаторів, що маскуються під членів організацій громадянського суспільства.
І хоча мільярдер звинувачує всіх своїх ворогів в корупції, він сам є найбільш корумпованим людиною в світі.
Він платить і купує всіх, кого може, а ті, кого він не може підкупити, будуть спаплюжені, принижені, залякані і знищені мережею за допомогою її шаленої зброї – батальйонів лівих ЗМІ.
Багато високопоставлених чиновників ЄС працюють з мережею Сороса, щоб створити єдину імперію. Вони хочуть побудувати інституційну систему, яка під егідою “Відкритого суспільства” , прагнуть нав’язати єдиний образ мислення, єдину культуру і єдину соціальну модель вільним і незалежним народам Європи.
Вони прагнуть скасувати право кожного народу вирішувати свою власну долю.
Це також є метою їх пропозиції про “верховенство права”, яке фактично визнає не верховенство права, а силу.
Чесніше було б назвати це “правилом більшості”. Відмінності між нами очевидні.
Сорос хоче “Відкритого суспільства”, а ми хочемо безпечного суспільства. На його думку, демократія може бути тільки ліберальною, у той час як ми думаємо, що вона може бути християнською. За його словами, свобода може служити тільки самореалізації, у той час як ми віримо, що свобода також може бути використана для того, щоб слідувати вченню Христа, служити своїй країні і захищати свої сім’ї.
Основою християнської свободи є свобода вибору. Тепер вона знаходиться під загрозою.
ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:
Ми у східній частині ЄС дуже добре знаємо, що значить бути вільними. Історія народів Центральної Європи була нещадною боротьбою за свободу проти великих імперій, що повторюється битвою за наше право вирішувати наші власні долі. У нас є гіркий досвід з перших рук, що кожне імперське зусилля приносить поневолення. Тут ще чимало представників покоління борців за свободу в колишньому Східному блоці, від Естонії до Словенії, від Дрездена до Софії, які особисто пам’ятають, як це виступати проти тиранії, панування над людиною в його комуністичної версії: залякування, матеріального і морального руйнування, фізичного і психічного насильства. Ми більше не хочемо цього.
Західні лідери, які прожили все своє життя в світі успадкованої свободи і верховенства закону, повинні тепер прислухатися до тих, хто боровся за свободу, і хто, ґрунтуючись на своєму особистому життєвому досвіді, може відрізнити верховенство закону від тиранії або панування над людиною. Такі західні лідери повинні визнати, що в ХХI столітті ми не відмовимося від свободи, за яку боролися в кінці ХХ століття.
Битва за і проти нової брюссельської імперії ще не вирішена. Брюссель, схоже, піддається, але багато національних держав продовжують чинити опір.
Якщо ми хочемо зберегти нашу свободу, Європа не повинна піддаватися мережі Сороса”.
Ганебно те, що Україна нездатна на чіткий аналіз подій у світі задля захисту своїх національних інтересів…
ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:
За матеріалами закордонних ЗМІ

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності