Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

ДИКТАТУРА У ВАТИКАНІ – антипапа франциск почав переслідування своїх критиків…

Вчора у Ватикані оголосили про те, що антиПапа франциск звільнив єпископа Джозефа Стрікленда від його обов’язків у єпархії Тайлер, штат Техас, а на його місце призначив апостольського адміністратора.

Звільнення єпископа наступило після завершення формального розслідування в його єпархії, яке провела ватиканська дикастерія у справах єпископів. Це розслідування відбувалось раніше цього року і мало назву апостольської візитації, яка, як стало відомо, розглядала те як єпископ використовував соціальні медія, а також питання управління в єпархії.

65-річний єпископ Стрікленд був єпископом Єпархії Тайлер від 2012 року. Він відомий своїми відважними заявами у соціальних медія, включаючи допис від 12 травня, в якому він припустив, що антиПапа франциск «підриває Депозит Віри», пише Католицький Оглядач.

У своєму оголошенні про звільнення єпископа Ватикан не подав причини. Наразі, поки не буде призначено нового єпископа, у єпархії керуватиме єпископ Джо Васез з Остіна.

За понад 10 років єпископового служіння у Тайлері у єпархії відбулись важливі зміни, як наприклад звільнення у 2018 році трьох єпархіальних працівників – таким кроком єп. Стрікленд бажав скерувати єпархію до кращого виконання своєї місії.

CNA зазначає, що за часів адміністрації єп. Стрікленда в єпархії відзначено позитивні ознаки духовного та адміністративного здоров’я. Зараз там 21 чоловік проходить священничу формацію на території для 119168 католиків. Фінансовий стан у єпархії також добрий; їм вдалось досягнути 99% від запланованої у 2021 р. мети в сумі 2,3 млн доларів на півроку швидше, ніж планували єпископи.

Стало відомо, що сьогодні перед оголошенням про звільнення антиПапа франциск зустрічався із американським кардиналом Робертом Френсісом Превостом.

Рішення Папи звільнити єпископа Стрікленда від душпастирського управління у цій східній Техаській єпархії було оголошено за два дні до початку осіннього пленарного засідання єпископату, що відбудеться 13-16 листопада у Балтиморі.

«Усунення єпископа Джозефа Стрікленда позначає чорний день для Католицької Церкви наших днів»,- написав єпископ-помічник Астани, Казахстан, Атаназій Шнайдер.

«Єдине звинувачення, яке зараз гарантує отримання суворого покарання, це ретельне дотримання традицій Отців». Ці слова св. Василія можуть найбільш влучно описати усунення від обов’язків єпископа Тайлера, Техас у США, Його екселенцію Джозефа Стрікленда.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Усунення єпископа Джозефа Стрікленда позначає чорний день для Католицької Церкви наших днів.

Ми є свідками кричущої несправедливості по відношенню до єпископа, який вершив свій обов’язок у проголошенні та захисті із парресією незмінної католицької віри та моралі, а також поширенні святості літургії, особливо у стародавньому традиційному обряді Літургії.

Усі розуміють, і навіть декларовані вороги цього єпископа-сповідника, що обвинувачення, висловлені проти нього, є зрештою несуттєвими і непропорційними та були використані як нагода примусити мовчати незручний пророчий голос усередині Церкви.

Те, що траплялось із єпископами під час кризи аріанства у 4-му столітті, яких скидали і відправляли у заслання лише за те, що вони безстрашно проголошували традиційну католицьку віру, знову відбувається сьогодні.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Водночас кілька єпископів, які публічно підтримують єресі, літургійні зловживання, гендерну ідеологію та відкрито закликають своїх священників благословляти одностатеві пари, жодним чином не підлягають покаранню чи санкціям від Апостольської Столиці.

Єпископа Стрікленда, мабуть, історія запам’ятає як «Атаназія Церкви у США», якого однак, на відміну від св. Атаназія, переслідувала не світська влада, але, як це не дивно, сам Папа. Здається, що свого роду «зачистка» єпископів, які є вірними незмінній католицькій вірі та апостольській науці, що триває вже впродовж певного часу, зараз перейшла на вирішальний етап.

Нехай жертва, яку Наш Господь попросив від єпископа Стрікленда, принесе багато духовних плодів тепер і навіки. Єпископ Стрікленд та інші вірні єпископи, яких вже раніше попросили звільнитись, які зараз маргіналізовані або будуть наступними в черзі, повинні зі всією щирістю сказати папі франциску:

«Святіший Отче, чому переслідуєш і караєш нас? Ми намагались робити те, що нас просили робити усі святі Папи. Із братерською любов’ю ми жертвуємо таке переслідування та відкинення задля спасіння твоєї душі і задля добра Святої Римської Церкви. Насправді, Святіший Отче, ми є твоїми найкращими друзями!”

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

+Атаназій Шнайдер, єпископ-помічник Пресвятої Марії в Астані

Все більше католиків заявляють про своє розчарування РКЦ через цього аргентинського єврея Хорхе Бергольйо, родича і юнацького друга Ернесто Че Гевари, який спершу якимсь дивом був прийнятий до ордену єзуїтів, який потім очолив, а потім ще й став папою, а вірніше антиПапою римським, що шокує своїми завами увесь християнський світ, заперечуючи, як справжній комуніст, приватну власність, виступає за надання жінкам у Церкві священичих повноважень, виступає за благословіння одностатевих союзів та… дружить з путіним і московським патріархом!

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності