Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Полеміка

Церква закликає схаменутися лобістів у ВР одностатевих партнерств і усиновлення ними дітей

Глава УГКЦ Святослав Шевчук у щомісячній програмі в ефірі «Живого телебачення» представив позицію Церкви щодо законопроєкту про цивільні партнерства (узаконення одностатевих шлюбів та внаслідок цього набуття права на усиновлення дітей ними).

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Передовсім предстоятель УГКЦ зазначив, що коли йдеться про законопроєкти чи законодавчі акти, які суперечать природному закону, то таке явище ставить під загрозу основи законодавства України.

«Коли говоримо про такого типу цивільні партнерства, то маємо класичний випадок суперечності  законопроєкту природному закону. Тому, фактично, говорячи мовою юриспруденції, радше йдеться про законопроєкт беззаконня, а не закону», — наголошує глава Церкви.

Окрім цього, глава УГКЦ зазначив, що такі законодавчі ініціативи є певним викликом для суспільної моралі, адже такого типу ініціатива повинна би пройти суспільну дискусію.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Не можна позбавляти голосу суспільство, яке має право висловитися на таку важливу тему. І справді, якщо такого типу мутація державного законодавства відбуватиметься, прикриваючись обставинами війни, — зазначив Патріарх, — то в рівні демократичних цінностей свободи в нашій державі можна сумніватися».

Що стосується позиції Церкви, то, за словами Предстоятеля, Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій уже скерувала відповідного листа до Голови Верховної Ради й очільників фракцій, де висловила свої міркування на цю тему. Дещо обурює те, що в назві законопроєкту мовиться про цивільні партнерства, однак у тексті йдеться про такий тип партнерства, який прирівнюють до сім’ї, і він мав би мати всі ті права, що й сім’я.

«Ми знаємо, що сім’я — це ексклюзивний, плідний, вірний зв’язок любові між чоловіком і жінкою. Інші цивільні партнерства називати сім’єю або надавати їм ті ж права, що має сім’я, — це зневажати сім’ю як первинну клітину суспільства, зокрема й українського», — акцентує глава УГКЦ.

Тому, опираючись на такі речі, Святослав Шевчук висловив сподівання, що законотворці віднесуться до цієї проблематики з належною відповідальністю і повагою до сім’ї, а відтак прислухатимуться до думки українського суспільства.

P.S. У липні 2012 року в англомовному журналі «Social Science Research» професор соціології Техаського університету в Остіні (UT Austin) Марк Регнерус (Mark Regnerus) опублікував статтю “Наскільки відрізняються дорослі діти людей, які перебувають у одностатевих стосунках? Результати дослідження нових сімейних структур”.
У результаті отримані дані стали по-справжньому шокуючими:
– 25% вихованців гомосексуальних батьків мали або мають венеричні захворювання через свій специфічний спосіб життя.
– причина такого рівня інфікування. Ті, кого виховували гомосексуальні батьки, набагато частіше лояльно ставляться до подружньої невірності – 40%.
– до 24% дітей із одностатевих «сімей» планували самогубство.
– виховані гомосексуальним батьком люди значно частіше, ніж вихідці з гетеросексуальних сімей, звертаються до психотерапевтів – 19%.
– 31% тих, хто виріс з лесбійками і 25% тих, хто виріс з гомосексуалістоми, хоч раз були примушені до сексу всупереч їх волі (у тому числі – з боку “батьків”).
– 40% мають розлад сексуальної самоідентифікації.
 

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності