Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

ПОЛОВИНА європейців готова пожертвувати путіну Україну, – ось вони, “друзі”

Мешканці країн ЄС розділилися у своєму баченні завершення війни росії проти України: якщо австрійці та німці виступають за швидке завершення війни навіть ціною територіальних втрат для України, то голландці, португальці та поляки різко проти цієї ідеї.

(Нагадаємо, що сьогодні 50% населення країн західної і північної Європи складають дармоїди-мігранти з Азії та Африки, а корінне місцеве ліберастичне населення ніколи не відчувало на своєму горлі російського лаптьо-чобота. Також не виключено, що це є чергова провокація п’ятої колони в Європі, як нещодавня з боку Amnesty International, а тому цифри є значно завищені, – ред.)

Такими є дані дослідження мережі Euroskopia в дев’яти країнах ЄС (Португалія, Австрія, Нідерланди, Польща, Іспанія, Франція, Німеччина, Італія та Греція).

Так, понад 60% жителів Австрії та Німеччини хочуть, щоб війна закінчилася швидко. Результат цікавий тим, що німецький уряд є одним з тих, хто надав найбільшу військову допомогу Україні.

Швидке завершення війни ціною територіальних втрат підтримують також греки (54%), італійці (50%) та іспанці (50%).

У Нідерландах 48% громадян висловилися проти того, щоб Україна відмовлялася від територій заради швидкого завершення війни. Так само думають 45% у Португалії та 42% у Польщі.

На прикладі Іспанії видно, що виборці лівих партій правлячої коаліції найбільше виступають за якнайшвидше завершення війни, навіть якщо це означатиме територіальні поступки з боку України на користь москви.

Загалом в усіх опитаних країнах ЄС 48% виступають за швидке завершення конфлікту, навіть якщо Україні доведеться віддати частину своєї території росії, тоді як 32%, майже кожен третій європеєць, виступають проти такої жертви заради прискорення миру.

З іншого боку, існує більший консенсус щодо постачання зброї в Україну, що має підтримку 56% опитаних громадян дев’яти країн ЄС.

Сфера, в якій думки розділилися найменше – це увага до біженців. 29% європейців вважають, що Польща є країною, яка найбільше допомогла біженцям.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Дослідження проводилося у дев’яти великих країнах, що входять до Європейського Союзу, на вибірках, що складаються з 1 000 повнолітніх громадян (всього було проведено 9 000 інтерв’ю).

Раніше ми писали, що нові опитування українців показують, що абсолютна більшість має позитив щодо оцінки економічної ситуації в країні, незважаючи на продовження війни. А для нормального існування у цей період їм достатньо 340 доларів (близько 14 тисяч гривень).

Також нагадаємо, що у грудні 2022 року понад 95% опитаних були впевнені у перемозі України у війні з росією. При цьому абсолютна більшість респондентів (63,2%) очікують її впродовж найближчого року або навіть швидше.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності