У додатку Приват24 для Android з’явилася можливість купівлі електронного квитка для проїзду у міському транспорті Києва.

Для покупки квитка потрібно зайти в меню «Транспорт» в додатку, вибрати Київ і купити разовий квиток. Після оплати на екрані смартфона з’явиться квиток з QR-кодом. З його допомогою можна оплатити проїзд в наземному транспорті (на валідаторах) або в метро (в метро його приймають тільки турнікети на станції «Кловська»).

У Києві розповіли, де можна придбати Kyiv Smart Card. Київський єдиний електронний квиток почали продавати у «Т-кіосках».

Нагадаємо, з грудня у Києві почала частково працювати система єдиного електронного квитка в громадському транспорті в тестовому режимі. За цей час фахівці мають виявити та усунуть несправності, також завершити установку валідаторів. Кондуктори у цей час пройдуть навчання. Раніше Кличко розповів, де у Києві можна буде придбати електронний квиток.

Також у КМДА повідомили, що для пільговиків єдиним проїзним документом буде  «Картка киянина». Утім, як повідомлялося раніше, кондуктори київського наземного транспорту стикнулися з опором під час запровадження цієї функції. Пенсіонери, упевнені, що таким чином з їхніх карток намагаються зняти гроші, відмовлялися прикладати картку «Картку киянина» до валідатора.