Верховний суд Європейського Союзу постановив, що одностатевих батьків та їхніх дітей повинні визнавати сім’єю в усіх країнах-членах ЄС. Суд ухвалив, що якщо одна країна визнає батьківські стосунки з дитиною, то кожна держава-член ЄС має зробити те саме, аби гарантувати право дитини на вільне пересування. Рішення оскарженню не підлягає.
Справа надійшла до суду після того, як болгарська влада відмовилася видати свідоцтво про народження донці одностатевої пари на підставі того, що дитина нібито не може мати двох матерів, повідомляє Euronews.
- “Соросята” не пропустять Закону проти пропаганди педофілії, трансгендеризму та гомосексуалізму
- Замість гідних зарплат вчителям Новосад принесе у школи прапорці із веселкою
- Ліберасти тепер вимагають толерантності до… педофілів
- Пропаганда лесбійства в українській школі американцем під прикриттям боротьби з булінгом
- Програму “Основи сім’ї” позбавили грифу завдяки грантоїдам та ЛГБТ-організаціям
- Українську літературу приберуть зі шкільних програм, – за пропаганду сімейних національних цінностей?
- Батьківський рух в Україні закликає МОН зупинити сексуалізацію дітей
- “Слуга” вимагає 8 років тюрми за мітинги і критику ЛГБТ
- 140-метровий прапор ЛГБТ тиждень майорітиме в центрі Києва
- До наглядової ради «Укрзалізниці» повертають Лещенка, – волосата рука Сороса дісталася ОПУ?
У 2019 році в Іспанії у болгарки Каліни Іванової та британки, народженої на Гібралтарі, Джейн Джонс, народилася донька. Оскільки жодна з матерів не має іспанського походження, надати дитині іспанське громадянство неможливо. Британкою немовля також стати не може через закон про британське громадянство від 1981 року, згідно з яким Джонс не може передати громадянство своїй дочці, оскільки вона народилася в Гібралтарі.
На цій підставі, Іванова попросила отримати болгарське громадянство для своєї дитини, яке згодом відхилили, оскільки одностатеві шлюби та близькі стосунки юридично не визнані в Болгарії. Унаслідок цього дитина могла опинитися без громадянства, без права залишити країну проживання (Іспанію), у неї також не було особистих документів, що обмежувало її доступ до освіти та охорони здоровʼя. Зрештою суд ЄС вирішив, що дитині має бути виданий болгарський паспорт.
Нагадаємо, 1 грудня парламент Угорщини затвердив резолюцію, що надасть уряду повноваження провести референдум з питань ЛГБТ.
Влітку повідомлялося, що в Угорщині відбудеться референдум, на який винесуть скандальний анти-ЛГБТ закон. Даний закон широко критикується в Євросоюзі, бо порушує права сексуальних меншин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Про свій новий крок до виходу з ЄС заявила Польща
- Ліберали з ЄС бояться виходу Польщі, через пріоритетність її національного законодавства над їхнім
- Орбан звинувачує США та Сороса у підтримці угорських лівих, а також ліберастів з Брюсселя
- Ліберали ЄС готують конкурента Орбану, – Угорщина також може вийти з ЄС
А у вересні депутати Свентокшиського воєводства на півдні Польщі скасували резолюцію про протидію ідеології ЛГБТ після погроз ЄС призупинити виплати з європейських фондів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: