Кремлі підтвердили, що РФ не керується у своїх державних цілях критеріями здорового глузду. Про це розповів прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков.

«Здоровий глузд, звичайно, повинен бути присутнім скрізь, завжди і постійно. Але він не може бути критерієм …», – зізнався прес-секретар Путіна, передає Інтерфакс. Так Пєсков прокоментував вирок суду громадянину Данії Деннису Оле Крістенсену у справі про створення підрозділу Свідків Єгови. Ця організація офіційно заборонена в РФ як екстремістська.93149519

На питання журналістів, чи є Свідки Єгови екстремістами з точки зору здорового глузду, він відповів: «Ми не можемо оперувати у державних цілях поняттями здорового глузду .. В першу чергу, ми оперуємо поняттями законності та незаконності. В даному випадку діяльність цієї релігійної організації є незаконною. Це є пріоритетним у визначенні ситуації».

В результаті Пєсков таки додав, що «здоровий глузд – це те, що також не повинно, не може бути відсунуто на задній план».

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що його прес-секретар Дмитро Пєсков «несе пургу». А глава держави не відповідає за слова всіх співробітників своєї адміністрації.

Відзначимо, що Пєсков не зміг дати чітку відповідь українському генпрокурору Луценку про лист Януковича з проханням ввести війська РФ в Україну. Пєсков кілька разів просив про відстрочку, щоб з’ясувати всі подробиці отримання нині покійним постпредом РФ в ООН Віталієм Чуркіним того листа.

Також стало відомо, що Адвокат Трампа намагався отримати підтримку Пєскова для бізнесу президента США.