Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Полеміка

У Львові полюють на відьом неонацизму

У Львівській міській раді проводять службове розслідування та з’ясовують, чи писала у соцмережі привітання на честь дня народження Адольфа Гітлера заступниця директора з виховної роботи СШ №100, депутат Львівської міськради. Жінка ж запевняє, що її сторінку зламали.

Як повідомили в департаменті гуманітарної політики Львівської міськради, 20 квітня керівництво департаменту та управління освіти ЛМР здійснило виїзд у СШ №100 для відібрання пояснень щодо допису у мережі Фейсбук заступника директора з виховної роботи, вчителя історії цієї школи Мар’яни Батюк. З цього приводу в управлінні освіти ЛМР проведуть службове розслідування.

«Я обурена тим, що в освітянському середовищі можуть відбуватись такі речі. Обурена висловами заступника директора з виховної роботи, вчителя історії Мар’яни Батюк. Я особисто була сьогодні в навчальному закладі. Мар’яни Батюк на робочому місці не було. Оскільки вона є сьогодні черговий адміністратор, її робочий день мав би бути до 17.30. Зі слів директора, вона самовільно покинула робоче місце. З пояснень директора, що сталось, нам повідомили, що в усній формі вчитель сказала, що шкодує, що це зробила, а в письмовому поясненні написано, що вона таких дій не вчиняла.

Управлінням освіти створено комісію, розпочинається службова перевірка. Тому що, насправді, це недопустимі речі», – прокоментувала ситуацію директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Сама ж Мар’яна Батюк на своїй сторінці опублікувала, що нічого не писала і не поширювала. Очевидно, її сторінку зламали.
Зазначимо, 20 квітня на сторінці освітянки та депутатки ЛМР Мар’яни Батюк з’явився запис, в якому було наведено дві цитати основоположника нацизму Адольфа Гітлера з його книги «Моя боротьба» та коментар «Великий чоловік, як не крути». Станом на зараз допис на сторінці відсутній.

Загалом соцмережі щороку в цей день майорять подібними дописами, і не тільки в Україні. Щоправда переважна більшість таких дописувачів – люди мало відомі і не публічні, хоча є серед них і винятки, як ультраправі політики, митці, кінорежисери, актори, музиканти та ін. Але це вже нікого не дивує, тому на них майже ніхто не реагує.

В цілому від усієї цієї львівської історії складається враження якоїсь незрозуміло кому потрібної гри на публіку, влаштованого кимось зумисне такого собі полювання на відьом. І так як звинуваченням в чаклунстві сьогодні нікого не здивуєш, тим більше західних лібералів, то знайшли інший привід – неонацизм.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності